pldaenfrdeuk

 środa 21 listopada 2018r.   imieniny: Janusz, Konrad, Wiesław

Reklama

barlinek

We wtorek, 30 października, w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury "Panorama" odbędzie się debata kandydatów na stanowisko burmistrza Barlinka. Początek o godz. 18:00. Wezmą w niej udział dotychczasowy burmistrz Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

 

 

 

Sztaby obu kandydatów ustaliły scenariusz debaty:
1. Autoprezentacja obu kandydatów - czas 2 x 3 minuty.
2. Odpowiedzi na 8 pytań zadanych przez prowadzącego debatę, kandydatom. Pytania, na wniosek członków sztabu wyborczego Cezarego Krzyżanowskiego znane będą obu odpowiadającym. Ma to na celu wyeliminowanie posądzeń o wcześniejszą znajomość pytań przez jednego lub drugiego kandydata. Treść pytań pochodzi z portali internetowych. Odpowiedź na pytanie - 1,5 minuty. Na wniosek sztabu wyborczego Dariusza Zielińskiego nie będzie możliwości zadawania pytań przez osoby zgromadzone w sali widowiskowej.
3. Po dwa pytania zadawać będą kandydaci na burmistrza, jeden drugiemu. Pytania nie są znane drugiej stronie, czas na odpowiedź - 1,5 minuty.
4. Podsumowanie. Każdy z kandydatów będzie miał na nie 3 minuty.

 

REKLAMA

 

Przed rozpoczęciem debaty odbędzie się losowanie kandydata, który jako pierwszy będzie zabierał głos debacie.

Osobne losowanie dotyczyć będzie kolejności zabrania głosu w podsumowaniu debaty.

Koszt debaty pokryje KWW Inicjatywa Dla Barlinka, ponieważ druga strona odmówiła partycypowania w kosztach.

js
 

barlinek

Relacja z debaty będzie dostępna w materiale wideo. 

 

 

Komentarze  

-6 #38 Guest 2018-10-31 00:27
Cytuję Guest:
debata i po debacie; wniosek? kto szablą wojuje ten od szabli ginie

i zielinski przepadł :\
Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 #37 Guest 2018-10-30 18:36
debata i po debacie; wniosek? kto szablą wojuje ten od szabli ginie
Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 #36 Guest 2018-10-30 18:30
No i rozjechal i dojechał Pan Zielinski Pana Krzyżanowskiego.
Auto prezentacja Pana Krzyżanowskiego heh nie było jej
Nie przedstawił się nie opowiedział o sobie i swoim wykształceniu czy osiągnięciach na każdą odpowiedź P.Zielinskiego stwierdzał: cieszę się że tak jest ale nie wiedziałem o tym heh śmiech.
Burmistrz Zielinski zdecydowany z pełną wiedza i przygotowaniem na pewno lepiej przygotowany jak konkurent który wezwał Go na debatę.
Pan Krzyżanowski na Burmistrza raczej nie nawet nie na Wujta jakiejs wioski
Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 #35 Guest 2018-10-30 18:22
I po debacie....
Kto takie pytania wybierał. ... No chyba jakiś niemyślący.

Co ma burmistrz do wycinania lasów?...
Większy ma wpływ na braki w miejscach parkingowych - gdzie takiego pytania nie było o miejsca parkingowe.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #34 SzyZio 2018-10-30 17:36
Niestety Krzyżanowski nie nauczył i nie nauczy się szacunku do drugiego człowieka i dlatego nie chcę, żeby był burmistrzem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 #33 Guest 2018-10-30 16:54
Przy Radzie będącej przeciw będzie ciężko, ale sądzę, że niektórzy dadzą się przekonać do programu Cezarego. Powodzenia
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #32 Guest 2018-10-30 16:39
Krzyżanowski nie jest żadnym powiewem świeżości, skoro wzorem swojego mentora Siarkiewicza tkwi cały czas w najbardziej archaicznie komunistycznych strukturach Sojuszu Lewych Dochodów.

Także jego wybór jedyne co Młodym Wyborcom z Barlinka gwarantuje, to dalsze tylko betonowanie Rady Miasta i Gminy Barlinek tak, abyśmy przez kolejną dekadę tkwili w tym starym POstPZPRowskim układzie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #31 Guest 2018-10-30 16:39
Pani Zieliński a ja na Pana zagłosuje, daję Panu ostatni raz kredyt zaufania, może w tej kadencji się Pan rozkręcisz.... a i przykładny Obywatel z Pana, z Żona do Kościoła Pan przychodzisz, ładnie Pan żyjesz, wzorowo to i Mój Głos Pan dostaniesz....
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #30 Luna 2018-10-30 15:38
Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A 4 lata temu, jak p. Krzyżanowski startował z listy SLD, to już nikt nie pamięta? Baaardzo słaba lista w tym roku i ciekawe kogo weźmie na zastępcę, skarbnika i sekretarza...?

Startował no i co w związku z tym? Jest członkiem SLD od 2008 roku i tego nie ukrywa. A ulotce jego jest wyraźnie napisane. Jakoś Zieliński się nie tłumaczył kogo weźmie na stanowiska 4 lata temu. Nawet chodziły słuchy że toczy się wojna między 2 osobami a vice została całkiem inna.

ano nic z tego, ino tylko, że waleczny żołnierz i świetny wykonawca jedynie słusznej partyjki szanownego kandydata. Jak partia sapnie, tak kandydat westchnie. Tego nam trzeba!!!!

Marceli ...jaka partia ??? To było w zeszłym wieku ! Teraz młodzi ludzie mają otwarte głowy :)


Marceli cierpi na partiofobię. ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 #29 Guest 2018-10-30 15:24
Cytuję Guest:
Ludzie! Nie bójcie się zmiany i dajcie młodemu chłopakowi jedną kadencję a zobaczycie, że nie będziecie żałować. Podobnie zrobiły Strzelce Krajeńskie, gdzie przez ostatnią kadencję rządzili młodzi ludzie: Burmistrz lekko ponad 30 lat, Zastępna przed czterdziestką! Dziś Strzelce po latach stagnacji zmienia się, a jeszcze nie dawno rzeczy "nie możliwe" stały się możliwe. Dajmy szansę Czarkowi, podziękujmy Zielińskiemu, który przy władzy siedzi... od zawsze!

Bardzo podejrzane wydaje się, że w ciągu kilku minut nagle jest -23 łapki w dół..
Cytować | Zgłoś administratorowi