pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

31 października ok. godz. 7.00, doszło do wypadku drogowego na trasie Barlinek - Dzikowo. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, kierujący samochodem jadący od strony Mostkowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z autem jadącym od strony Barlinka - powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu st. asp. Jacek Poleszczuk.

W zdarzeniu brał udział jeszcze trzeci samochód, którego kierowca widząc co się przed nim dzieje, chcąc uniknąć zderzenia - wjechał do rowu. Po wypadku jedno z aut dachowało. W wypadku ranne zostały dwie kobiety, które przetransportowano do szpitala.

 

REKLAMA

 

Na miejsce zadysponowano dwa wozy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myśliborzu, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe - poinformował nas Miejsko - Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel. Na czas akcji ratowniczej i pracy policjantów, którzy będą wyjaśniać przyczyny i przebieg wypadku, droga pozostaje zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

monikary

 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

-16 #1 Guest 2018-10-31 09:47
do kiedy droga będzie zablokowana? Już jest przejezdna, czy jeszcze nie?
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież