pldaenfrdeuk

 środa 21 listopada 2018r.   imieniny: Janusz, Konrad, Wiesław

Reklama

barlinek

Po kilkutygodniowych przygotowaniach pojechaliśmy podbić serca jury i publiczności w pierwszym w tym roku konkursie. 27. października wzięliśmy udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w Luboniu.

Atmosfera była napięta, ponieważ konkurencja była silna. Jednak znów możemy pochwalić się naszymi ogromnymi, Feelingowymi sukcesami. Tego wieczoru grupa Kids stanęła na podium zajmując I miejsce w kategorii Inne formy tańca do 11 lat, a grupa Fun zajęła II miejsce w kategorii „Inne formy tańca” w kategorii 12-15 lat.

 

REKLAMA

 

Zatańczyliśmy cudownie – tak nam mówiono. Staraliśmy się przenieść publiczność w magiczny świat tanecznej przygody i się udało. Były łzy szczęścia oraz „ciary”, nie tylko u rodziców i trenerów, ale również wśród publiczności. Go Feeling!

Feeling

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież