pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Drodzy Mieszkańcy Gminy Barlinek, za nami II tura wyborów na Burmistrza Barlinka. Bardzo dziękuję za Państwa głosy oddane w niedzielnym głosowaniu. Jest mi niezmiernie miło za to, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym zaufaniem.

 

Zważywszy na fakt jak krótko trwała moja kampania, samo wejście do drugiej tury uważam za ogromny sukces. Blisko 39% (2241 Osób) Mieszkańców, którzy oddali na mnie swój głos potwierdziło, że oczekuje Barlinka z jawnymi działaniami władzy, Barlinka zarządzanego w przemyślany sposób, Gminy życzliwej Mieszkańcom i bliskiej Ich problemom. Tak duże poparcie to dla mnie zobowiązanie, by jako radny Rady Miejskiej w Barlinku właściwie wypełniać powierzony mi mandat.

 

Gratuluję Panu Dariuszowi Zielińskiemu wyboru na drugą kadencję na urząd Burmistrza Barlinka. To duży zaszczyt i wyzwanie. Mieszkańcy Gminy oczekują współpracy na rzecz rozwoju, dlatego życzę skutecznej realizacji zadań służących naszej społeczności.

 

Mam satysfakcję, że kampanię poprowadziliśmy profesjonalnie i uczciwie. Dziękuję wszystkim Mieszkańcom za słowa uznania ale i krytyki, która z pewnością zmobilizuje nas do dalszej pracy dla Państwa. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich osób zaangażowanych w KWW Inicjatywa Dla Barlinka, którzy z ogromną determinacją, bezinteresownie pracowali ze mną. Jesteście WIELCY!

 

Cezary Krzyżanowski

 

barlinek

 

Sfinansowano ze środków KWW Inicjatywa Dla Barlinka.

[Artykuł sponsorowany]

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły