BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

SEWD Centrum Drewna

sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

barlinek

10 listopada na stadionie im. Bronisława Bagińskiego odbył się mecz A klasy pomiędzy CRS Pogoń Barlinek a Świt Barnimie. Gospodarze spotkania od pierwszego gwizdka kontrolowali przebieg gry.  Co już w 6 minucie udowodnił Seweryn Urbaniak strzelając dla naszego zespołu pierwszą bramkę.

Piłkarze z Barnimia zdołali stworzyć kilka klarownych sytuacji, lecz nie udało się im ich wykorzystać. Bramkę "do szatni" w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił kapitan drużyny Kamil Dydyna. Druga połowa, podobnie jak pierwsza zaczęła się od bramki dla naszego zespołu. W 47 minucie pięknym strzałem popisał się Kacper Czarnecki, podwyższając wynik do 3:0. Niestety dla drużyny Świtu mecz nie wyglądał zbyt kolorowo, po dyskusjach sędzią jeden z zawodników z Barnimia został wyrzucony z boiska a piłkarze CRS-u zdołali strzelić jeszcze trzy gole.

Bramki kolejno strzelali:

7' - Seweryn Urbaniak
45+1' - Kamil Dydyna
47' - Kacper Czarnecki
52' - Kamil Dydyna
75' - Kamil Błaż
80' - Kamil Trześniowski

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla CRS Pogoń Barlinek. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny 3 punkty!

Skład CRS Pogoń Barlinek: Jakub Długaszek, Aliev Samir (Cezary Bilas), Kamil Ciesielski (Mateusz Gadzała), Kamil Trześniowski, Grzegorz Stanisz, Mateusz Kubicki (Tomasz Dorniak), Kamil Dydyna (Kamil Nowacki), Kacper Czarnecki, Kamil Błaż, Oskar Kaczmarek, Seweryn Urbaniak (Seweryn Rolnik).