pldaenfrdeuk

 czwartek 20 czerwca 2019r.   imieniny: Bogna, Bogumiła, Bożena

Reklama

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)

Miło nam poinformować, że dnia 19 grudnia 2018 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie firmy EK Ubezpieczenia pod szyldem największej Multiagencji Ubezpieczeniowej w Polsce - UNILINK. EK Ubezpieczenia działa na barlineckim rynku od czerwca 2017 roku. W tym czasie zdobyła sympatię i zaufanie wielu Klientów, dbając o bezpieczeństwo Ich zdrowia, życia, majątku oraz firmy.

Wychodząc naprzeciw ciągłym zmianom rynkowym, postanowiliśmy połączyć swoje siły z wiarygodnym i pewnym partnerem w ubezpieczeniach. Grupa Unilink w swojej ofercie posiada produkty aż 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. W Unilink najważniejsze to dbałość o to, aby oferta produktowa była ofertą kompleksową ze wszystkimi liczącymi się na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

UniPartner to program działający na zasadzie Klubu, do którego zaproszenie otrzymują tylko wyjątkowi Partnerzy Unilink. Uczestnictwo w Programie jest zarezerwowane jedynie dla Partnerów spełniających określone kryteria jakościowe i lojalnościowe. Agenci muszą pozytywnie przejść proces weryfikacji i uzyskać polecenie od Dyrektora Regionalnego. Ta ścisła selekcja jest spowodowana wymiernymi korzyściami jakie są przewidziane ze strony Unilink. Korzyści to przede wszystkim: dostęp do porównywarki ubezpieczeniowej, nowoczesne oznakowania Agencji, indywidualne działania marketingowe oraz wsparcie Trenera Biznesu.

Ciężka praca oraz wytrwałość w działaniu pomogły spełnić te wszystkie wymagania, dzięki temu jeszcze w tym roku zdobyliśmy elitarny tytuł UniPartnera, wszystko po to, aby jeszcze lepiej dbać o naszych Klientów.

Dziękujemy, że w tym bardzo ważnym dla nas dniu odwiedzili nas przedstawiciele Unilink:

Prezes Zarządu Igor Rusinowski
Dyrektor Programu Partnerskiego UniPartner Iwona Piwowarska-Olbert
Dyrektor Regionalny Sławomir Wójtowicz

oraz przedstawiciele kilku wiodących w Polsce Towarzystw Ubezpieczeniowych:

Paulina Aniśko, Kierownik Sprzedaży Multiagencyjnej PZU,
Marek Dukała, Menedżer ds. Kluczowych Partnerów PROAMA,
Konrad Wraga, Menadżer Sieci Multiagencyjnej, Partnerzy Kluczowi ALLIANZ
Elżbieta Jackowska, Menedżer Sprzedaży GOTHAER
Justyna Jakajtis, CONCORDIA
Karolina Tatkowska LINK4

 

barlinek

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszym biurem!

EK Ubezpieczenia Partner Unilink
Ewa Celnik tel. 661 817 540
Katarzyna Gospodarczyk tel. 695 175 918
ul. Wodna 3II/B (obok dużego kościoła)
74-320 Barlinek 
www.ekubezpieczenia.pl 

 

[Artykuł sponsorowany]