pldaenfrdeuk

 czwartek 20 czerwca 2019r.   imieniny: Bogna, Bogumiła, Bożena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Z inicjatywy pracowników Szkoły Przysposabiającej do Pracy ,zorganizowano zbiórkę żywności i artykułów gospodarstwa domowego dla najbardziej potrzebujących w naszej okolicy, nie zapominając o zbiórce żywności dla bezdomnych zwierząt.

W akcję zaangażowali się uczniowie szkoły z rodzinami oraz pracownicy szkoły, a także wychowankowie i pracownicy Niepublicznego Przedszkola "Bratek" oraz Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Barlinku. Z zebranych produktów udało się zrobić 4 duże paczki świąteczne, które trafiły do trzech potrzebujących starszych osób oraz do jednej rodziny z dziećmi.

 

REKLAMA

 

Piąta paczka trafiła do rąk Pani zajmującej się bezdomnymi zwierzętami. Rodziny zostały zakwalifikowane do wsparcia przez OPS w Barlinku.

Święta to magiczny czas. Dziękujemy, że mogliśmy podzielić się tą magią z innymi.

BRATEK

 

Komentarze  

+14 # Guest 2018-12-30 18:47
Brawo!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież