pldaenfrdeuk

 czwartek 20 czerwca 2019r.   imieniny: Bogna, Bogumiła, Bożena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Po raz 38 rozegrano Sylwestrowy Mecz Piłki Nożnej, którego pierwszymi organizatorami byli Zbigniew Blezień, Grzegorz Zieliński i nieżyjący już Andrzej Czerwiński. Było to w 1981 roku. Kolejny turniej, który rozegrano 31 grudnia, na boisku Orlik przy ul. Leśnej, zgromadził na murawie m.in. byłych zawodników Stoczniowca i Pogoni Barlinek.

Grali piłkarze CRS Barlinek i osoby, które granie w piłkę nożną traktują, jak dobrą rozrywkę. Drużyny wystąpiły pod nazwami FC HAKEN i FC RYBKA. Grano 2 razy po 35 minut. Mecz zakończył się wynikiem 8:8. Dla drużyny FC RYBKA bramki strzelili: Paweł Suwiński - 2, Michał Diaków - 3, Łukasz Blezień - 2 i Darek Olejnik - 1. Dla drużyny FC HAKEN bramki zdobyli: Jarosław Świderski - 3, Kacper Błaż - 1, Paweł Perske - 1, Grzegorz Januszke - 1, Marek Parniak - 1 i Paweł Magryta - 1.

 

REKLAMA

Obie drużyny nagrodzone zostały pucharami. Mecz zgromadził liczną widownię. Przyglądali mu się m.in. ci, którzy jeszcze niedawno po boisku biegali, strzelając bramki. Mecz sędziował Artur Aluszyk. Imprezę prowadził Jarosław Bednarek. Sponsorem był GBS Bank.

js

 

 

 

 

Komentarze  

+10 # Guest 2019-01-02 10:17
Brawo chłopy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież