pldaenfrdeuk

 czwartek 20 czerwca 2019r.   imieniny: Bogna, Bogumiła, Bożena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniu 5 stycznia 2019 roku w Domu Modlitwy CHWZ przy ul. Tunelowej 6  w Barlinku o godz. 12.00 po raz kolejny odbyło się spotkanie Gwiazdkowej Niespodzianki. Gwiazdkowa Niespodzianka czyli Operation Christmas Child to inspirowany Ewangelią ogólnoświatowy projekt charytatywny skierowany do dzieci, który realizowany jest w około 14 państwach.

W Polsce działa od 1999 roku pod nazwą Gwiazdkowa Niespodzianka. Celem projektu jest przekazanie paczki potrzebującym dzieciom do 14 roku życia. Paczki te przygotowywane są przez rodziny chrześcijańskie z innego zamożniejszego kraju, te które trafiają do Polski pochodzą głównie z Niemiec. Misją Gwiazdkowej Niespodzianki jest okazywanie miłości Bożej w praktyczny sposób potrzebującym dzieciom na całym świecie, przy współpracy z lokalnymi kościołami, w celu przekazania Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie.

REKLAMA

Zaproszone dzieci to mieszkańcy naszej gminy Barlinek, które przybyły na Gwizdkową Niespodziankę wraz z rodzicami i opiekunami. Miały one możliwość obejrzeć przygotowany program artystyczno-muzyczny, którego przesłaniem było Słowo Boże zapisane w Ew. Łukasza 18:16 „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże”, wykonany przez dzieci i młodzież z miejscowego zboru, po czym nastąpiło rozdanie paczek Gwiazdkowej Niespodzianki. Radości było co nie miara. Nie ma jak to uśmiechnięta buzia dziecka. Niektóre dzieci oprócz paczki otrzymały również zaproszenie do udziału w zajęciach Klubu Najwspanialszej Podróży. To cykl bezpłatnych spotkań poświęconych aktywizacji dzieci, inspirowanie do właściwych wyborów życiowych i budowaniu poczucia wartości. 

W zajęciach wykorzystywane są materiały plastyczne, muzyka, gry i zabawy ruchowe. Pierwsze spotkanie organizacyjne już 19 stycznia o godz. 11.00 w Domu Modlitwy przy ul. Tunelowej 6 na które bardzo serdecznie zapraszamy. 

Bardzo serdecznie dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku za zaangażowanie i miłą współpracę w projekcie Gwiazdkowej Niespodzianki z życzeniami Bożego Błogosławieństwa.

Organizatorzy Gwiazdkowej Niespodzianki Zbór „Genezaret” w Barlinku

 

 

Komentarze  

0 # Guest 2019-01-08 14:35
Co do niektórych bym się sprzeczała że to tacy biedni i potrzebujący Ale coz jak ktoś potrafi kręcić to i wkręcić się nawet na takie przedsięwziecie..Szkoda że te co naprawdę potrzebują to nie dostają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież