pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W marcu 2018 roku barlineccy radni Rady Miejskiej, podjęli uchwałę o dofinansowaniu zakupu samochodu służbowego dla miejscowych policjantów. Z budżetu gminy przekazano 37 tys. zł. Drugie tyle dołożyła policja.

W dniu 28 stycznia br. w trakcie rocznej odprawy policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu, na ręce burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, komendant wojewódzki policji nadinsp. Jacek Cegieła przekazał kluczyki do nowego radiowozu.

REKLAMA

Burmistrz Dariusz Zieliński przekazał je komendantowi barlineckich policjantów, asp. sztab. Krzysztofowi Maciaszkowi. Tym samym od dzisiaj policjanci w Barlinku mają nowy radiowóz. 

js 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 #10 Guest 2019-02-01 19:15
Cytuję Guest:
A gdzie są poprzednie radiowozy? Dalej służą w Myśliborzu?

Poszły na złom.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #9 Guest 2019-02-01 09:46
Cytuję Guest:
Wszyscy ciągną z Barlinka a dac dla Barlinka to niema komu a nasi RM z Burmistrzem rozdają na lewo i prawo. Brawo wy

Trzeba było podnieść tyłek i iść na wybory!
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #8 Guest 2019-01-30 15:18
Cytuję Guest:
A gdzie są poprzednie radiowozy? Dalej służą w Myśliborzu?

Jeżdżą w debnie
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #7 Guest 2019-01-29 15:36
Wszyscy ciągną z Barlinka a dac dla Barlinka to niema komu a nasi RM z Burmistrzem rozdają na lewo i prawo. Brawo wy
Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 #6 Guest 2019-01-29 15:30
Jak w TV PiS.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 #5 Guest 2019-01-29 10:39
To ile macie tych radiowozów w Barlinku?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #4 bani88 2019-01-29 09:03
Więcej radiowozów niż policjantów w Barlinku
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 TBM58 2019-01-28 22:19
Tytuł trochę dziwny,mówi ze Policja odebrała komuś kluczyki i ma samochód.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 #2 Guest 2019-01-28 21:14
A kiedy samochód bojowy dla OSP Rychnów bo z tego co wiem to nadal poruszają się starym magirusem a są w krajowym systemie ratowniczo-gasniczym
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 Guest 2019-01-28 20:35
A gdzie są poprzednie radiowozy? Dalej służą w Myśliborzu?
Cytować | Zgłoś administratorowi