pldaenfrdeuk


 niedziela 25 sierpnia 2019r.   imieniny: Gaudencjusz, Grzegorz, Ludwik

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Od 2017 roku, badania psychologiczne dla kierowców, operatorów, myśliwych, sędziów, kuratorów i osób prywatnych, na potrzeby sądów czy ZUS-u, można wykonać w Barlinku. W grudniu 2018 roku, nasza Pracownia zmieniła siedzibę. Od dwóch miesięcy, badania zwane popularnie psychotestami, mogą Państwo wykonać w „starej przychodni” tj. budynku SP ZOZ przy ul. Szpitalnej 11 gab. 201.

Pracownia Psychologiczna PSYCHOTEST istnieje na rynku od 25 lat. Dysponuje metodyką obowiązującą w polskim prawie oraz doświadczeniem umożliwiającym uzyskiwać rzetelne i profesjonalne opinie psychologiczne.

Badania psychologiczne są od lat badaniami obligatoryjnymi na różnych stanowiskach pracy, gwarantującymi pracodawcy i pracownikowi bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków pracowniczych. Są one wykonywane cyklicznie, zgodnie z odrębnymi przepisami lub na zlecenie lekarza medycyny pracy.

 

barlinek

 

Do wykonywania wielu czynności pracowniczych wymagane są określone kompetencje psychomotoryczne, osobowościowe i intelektualne, które są sprawdzane i opisywane przez psychologa podczas badania. Samo badanie w większości ma za zadanie wykluczyć występowanie cech niewskazanych na danym stanowisku pracy. Poza badaniami obligatoryjnymi, diagnostyka psychologiczna wykonywana jest dla osób prywatnych chcących sprawdzić swoje indywidualne kompetencje lub w celu uzyskania specjalistycznej opinii na potrzeby ZUS-u czy sądu.

 

barlinek
Magdalena Żołno

Pracownia Psychologiczna PSYCHOTEST
ul. Szpitalna 11 gab. 201
74-320 Barlinek
tel. 502 546 616
psychotest.biz.pl

 

 

[Artykuł sponsorowany]