pldaenfrdeuk


 niedziela 25 sierpnia 2019r.   imieniny: Gaudencjusz, Grzegorz, Ludwik

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Zakończyły się ferie zimowe i niestety już w poniedziałek czas wracać do szkoły. Tradycyjnie już zabrakło śniegu, jednak czy to powód aby siedzieć w domu i się nudzić? Absolutnie nie! Z pewnością czasu tego nie zmarnowały dzieci biorące udział w zajęciach zorganizowanych przez animatorów z Barlineckiego Ośrodka Kultury.

W drugim tygodniu uczestnicy ferii spotkali się z Zachodniopomorskimi Łowcami Burz, obejrzeli interaktywny spektakl „Opowieści z teczki…”, wzięli udział w warsztatach lego, śpiewali karaoke a także ćwiczyli na sali gimnastycznej.

 

REKLAMA

Na zakończenie odbył się Bal Balonikowy, podczas którego zorganizowano pokaz mody na wesoło a także wybrano Króla i Królową Balu oraz Króla i Królową Tańca. Każdego dnia, w przerwie między zajęciami, dzieci otrzymywały posiłek regeneracyjny. Ferie zorganizowała Biblioteka Publiczna w Barlinku.

monikary

 

 

Komentarze  

+8 # Guest 2019-02-10 21:03
dzięki bibliotece dzieci spędziły miło czas na bardzo fajnych zajęciach. Dziekujemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież