pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (4)

10 marca tuż po godz. 7.00, Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego przy ul. Gorzowskiej. Ogień pojawił się w kotłowni domu a pożarowi towarzyszyło duże zadymienie. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku.

Dzięki sprawnej akcji pożar udało się bardzo szybko ugasić i nie doszło do jego rozprzestrzenienia. Budynek został również oddymiony. Mieszkańcy domu, w tym małe dzieci, ewakuowali się sami tuż przed przyjazdem służb.

REKLAMA

Na miejsce zdarzenie zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu w tym podnośnik a także policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku. Na szczęście nikomu nic się nie stało i pomoc medyczna nie była potrzebna.

monikary

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież