pldaenfrdeuk

 poniedziałek 10 sierpnia 2020r.   imieniny: Asteria, Bernard, Bogdan

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Do majowego I Biegu „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, zostało nieco ponad miesiąc. Na listę startową zapisało się już ponad 320 uczestników. Przypominamy więc o kilku ważnych zasadach, dotyczących tej imprezy sportowej. Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, odbędzie się 26 maja (niedziela) o godz. 10.00.  Start i meta, zlokalizowane zostały na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. 

Za udział w biegu, obowiązują opłaty startowe – w przypadku zapisów do dnia 26 kwietnia – 30 zł a od dnia 27 kwietnia – 50 zł. Przypominamy, iż o udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń internetowych, więc każde zgłoszenie na bieg, musi być potwierdzone uiszczeniem opłaty startowej.

REKLAMA

Z uwagi na duże zainteresowanie biegiem, limit zawodników został zwiększony do 350 osób, więc nie warto zwlekać z opłatą. Termin wpłat mija 19 maja! Po tym terminie nie ma możliwości zapisów na zawody.

Każdy z zawodników, na mecie otrzyma pamiątkowy medal a także pakiet startowy, składający się z worka, koszulki i ręcznika.

Przypomnijmy, organizatorami zawodów są Barlinecki Ośrodek Kultury, Gmina Barlinek, Wierzbicki Running Project a także BBL Barlinek. Biegacze do pokonania będą mieli ok. 10 km a trasa będzie wiodła Puszczą Barlinecką wokół jeziora. W biegu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Zawodnicy w wieku 16-18 lat (którzy w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości) zobowiązani są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów. Według regulaminu, w biegu nie mogą brać udziału dzieci poniżej 16 roku życia.

Dla najlepszych, organizatorzy przewidzieli nagrody. W klasyfikacji OPEN nagradzanych będzie pierwszych trzech zawodników i zawodniczek. W klasyfikacji OPEN mężczyzn oraz kobiet dla pierwszej trójki organizator zapewnia nagrody finansowe. W klasyfikacji wiekowej nagrody rzeczowe.

W kategoriach wiekowych nagradzanych będzie trzech pierwszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

KOBIETY: K-16 (16-29 lat), K-30 (30-39 lat), K-40 (40-49 lat), K-50+ (50 lat i starsze)  

MĘŻCZYŹNI: M-16 (16-29 lat), M-30 (30-39 lat), M-40 (40-49 lat), M-50 (50-59 lat), M-60 (60 lat i starsi).

Sponsorzy I Biegu „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim” – B. fT Okna i Drzwi Barlinek, HaCon Sp. z o.o. Barlinek, BMS Kran Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski, Prignitz Meble Pomorskie Sp. z o.o. Lipiany, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, Ubezpieczenia Unilink Barlinek, CUK Ubezpieczenia Barlinek.

monikary

REGULAMIN BIEGU (pdf)

Limit zawodników biorących udział w biegu wynosi 350 osób.

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

barlinek

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Proszę o wyjaśnieni nazwy Mojego Pięknego Miasteczka

Zerknij tutaj: https://barlinek24.pl/aktualnosci/7882-jest-bd-czy-go-nie-ma.html

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.