piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

20 kwietnia na stadionie w Sadłowie odbył się mecz A klasy. W 22 kolejce zmierzyły się ze sobą zespoły CRS Pogoń Barlinek oraz lider tabeli – Orkan Suchań. Przez cały mecz na boisku były duże emocje, od samego początku żaden z zespołów nie zamierzał odpuścić. Pierwszą bramkę, w pierwszej połowie po zamieszaniu w polu karnym zdobył Suchań.

Druga połowa to zdecydowana przewaga zawodników z Barlinka. W 60 minucie spotkania bramkę wyrównującą zdobył kapitan zespołu – Kamil Dydyna. Pogoń nie dawała za wygraną, po głośnym dopingu kibiców z Barlinka Kamilowi Dydynie po raz drugi udało się umieścić piłkę w siatce.

Wynik wydawał się przesądzony aż do końcówki spotkania kiedy pod naszym polu karnym doszło do przepychanki, w wyniku której jeden z graczy Pogoni ukarany został czerwoną kartką. Niestety, Pogoń grająca w osłabieniu straciła gola w doliczonym czasie gry. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie odbędzie się 04. maja o godzinie 16:00 na stadionie w Lipianach gdzie Pogoń zmierzy się z zajmującą 8 miejsce w tabeli - Stalą Lipiany.

Skład CRS Pogoń Barlinek: Patryk Tazbir, Grzegorz Stanisz, Oskar Kaczmarek, Tomasz Dorniak, Kacper Kikut, Adrian Glapiak (Marcel Drutowski), Mateusz Kubicki (Daniel Baranowski), Kacper Czarnecki, Adrian Dwojewski (Czarek Bilas), Kamil Dydyna.