piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

4 maja na stadionie w Lipianach rozegrany został mecz A klasy. W 24 kolejce klub z Barlinka zmierzył się ze Stalą Lipiany zajmującą w tym momencie 7 miejsce w tabeli. Mecz nie zaczął się dla naszej drużyny zbyt dobrze.

Już w pierwszych minutach po nieporozumieniu w naszym polu karnym piłkę przejął zawodnik Stali, który pewnie wykorzystał błąd naszej drużyny strzelając pierwszą bramkę w meczu. Sytuacja nie zmieniła się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie Pogoń obudzili głośnym dopingiem kibice z Barlinka. Nasza drużyna uskrzydlona wsparciem kibiców zdołała wyrównać wynik spotkania. Bramkę wyrównującą strzelił Kamil Trześniowski.

Dalsza część spotkania to zacięta walka obu drużyn. Czasem jednak zbyt ostra, jak w sytuacji w której bramkarz Stali bez pardonu fauluje naszego napastnika przed swoim polem karnym. Sędzia dyktuje rzut wolny, który nie pierwszy raz dla naszego zespołu wykorzystuję Kacper Czarnecki zmieniając wynik meczu na 1:2. Pogoń wraca z Lipian z kompletem punktów.

Kolejny mecz Pogoni Barlinek odbędzie się 11 maja o godzinie 16:00. Pogoń podejmować będzie na swoim stadionie Energetyk Gryfino. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie!

Skład Pogoni Barlinek: Jakub Długaszek, Grzegorz Stanisz, Tomasz Dorniak (Kacper Kikut), Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski (Patryk Niedźwiedź), Kamil Trześniowski, Mateusz Kubicki (Kacper Pierzchała), Adrian Dwojewski (Adrian Glapiak), Kacper Czarnecki, Kamil Błaż (Marcel Drutowski), Kamil Dydyna.