pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Myśliborzu oraz Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, zapraszają na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. 10 maja – Rynek Miejski w Barlinku.

W programie:

- 13.00 msza św. w intencji strażaków w Kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

- 14.00 uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka oraz wręczenie decyzji o włączeniu OSP Rychnów do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego

- 13.0016.00 pokazy sprzętu i pojazdów służb mundurowych oraz konkursy

Serdecznie zapraszamy.

UM Barlinek

REKLAMA

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

-1 # Guest 2019-05-09 18:16
Ciekawe ile gmina dała
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2019-05-09 08:20
A dzieci w szkole !!! Oj panowie panowie !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-05-08 17:49
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Kto finansuje obchody?

powiatowe …. samo przez siebie mówi kto finansuje . boże !

Powiatowe....współfinansowane przez Straż Pożarną, Powiat Myślibórz, Gminę Barlinek, BOK, Nadleśnictwo , Policję i innych, patrz znaczki na dole plakatu. A na górze jak byk napisano, że rynek miejski...ludzie czytajcie ze zrozumieniem !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-05-08 12:31
Cytuję Guest:
Kto finansuje obchody?

powiatowe …. samo przez siebie mówi kto finansuje . boże !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-05-08 04:36
Kiedyś były zawody strażackie na stadionie. Ale to już prehistoria.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2019-05-07 18:07
Kto finansuje obchody?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-05-07 03:20
Cytuję Guest:
W Parku Laskera takie imprezy robić z zawodami strażackimi, a nie na rynku.

A gdzie jest napisane, że odbędą się zawody strażackie na rynku? Ja w artykule i na plakacie widzę tylko wzmiankę o pokazie sprzętu.....
Co do miejsca to w parku "Laskera" miały by się odbyć pokazy? Niby gdzie? Przez chodnik, mostek wjadą wozy strażackie i zararkują na trawniku? A może zaproś strażaków di swojego ogrodu na trawniczek :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-13 # Guest 2019-05-06 18:19
W Parku Laskera takie imprezy robić z zawodami strażackimi, a nie na rynku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi