pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
2.7 1 1 1 1 1 Ocena 2.70 (10)

1 maja członkowie Klubu zorganizowali dla mieszkańców bezpłatne przewozy po jeziorze jachtem DZ. Mimo “wybitnie żeglarskiej pogody”, mieszkańcy dopisali. 4 maja odbyło się uroczyste otwarcie sezonu regatami o Puchar Burmistrza w klasie Omega i Optimist. Mieliśmy zaszczyt gościć kolegów żeglarzy z Lubniewic, Stargardu, Myśliborza i Morzyczyna. Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe dla Gminy Barlinek i GBS Bank. 

W ubiegłą sobotę żeglarze reprezentowali nasz Klub na regatach Pucharu Ziem Zachodnich na jeziorze Miedwie. Tego samego dnia odbyły się pierwsze zajęcia nowych adeptów żeglarstwa. Tym razem pogoda dopisała, więc po krótkiej lekcji teorii można było zejść na wodę. 

REKLAMA

Jednocześnie w naszym Klubie prowadzone jest szkolenie żeglarskie w ramach Programu 15+ oraz 60+.

Już w najbliższy weekend kolejne zajęcia i treningi.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Beata Ciesielska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".