pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 lipca 2019r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Piknik nad Odrą jest jednym z największych wydarzeń turystycznych na Pomorzu Zachodnim. Dwudniowa impreza organizowana jest na Wałach Chrobrego – w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Szczecina, które stanowi wizytówkę miasta.

Tradycyjnie, w drugi weekend maja, w jednym punkcie spotykają się wielbiciele aktywnego wypoczynku, podróży, dobrych smaków i zdrowego trybu życia. To niezwykłe wydarzenie z każdym rokiem gromadzi coraz więcej gości z różnych zakątków Polski i Europy. Szacunkowo imprezę odwiedza ponad 50 tysięcy uczestników i ponad 100 wystawców.

REKLAMA

Główną atrakcją Pikniku są największe na Pomorzu Zachodnim Targi Turystyczne MARKET TOUR, organizowane nieprzerwanie od 1992 roku. W tym roku można było zapoznać się z ofertą m.in. województwa wielkopolskiego, łódzkiego, małopolskiego i oczywiście zachodniopomorskiego, ale także z Brandenburgii i Białorusi. Wielką atrakcją targów jest „Festiwal Smaków – aleja food trucków” oraz stoiska z regionalnymi przysmakami. W tym roku również Barlinek prezentował przez dwa dni swoją ofertę turystyczną.

Na stoisku zapraszała Królowa Puszczy Barlineckiej, Boginka Moriana oraz pracownicy: CIT Barlinek, Muzeum Regionalnego i Urzędu Miejskiego w Barlinku. Smaki Barlinka prezentowała pasieka Państwa Kołosowskich - Miody Puszczy Barlineckiej. Wielkie gratulacje dla Państwa Kołosowskich za otrzymane wyróżnienia w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów” za miód lipowy. Barlineckie stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Teraz czekamy na turystów w Barlinku.

CIT

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież