pldaenfrdeuk


 wtorek 17 września 2019r.   imieniny: Ariadna, Franciszek, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Barlineckie Świętojanki - Dni Barlinka 2019. Tegoroczna zabawa odbędzie się w dniach 21, 22 czerwca na boisku przy ul. Jeziornej oraz 23 czerwca w Parku im. Emanuela Laskera.

21 czerwca w piątek startujemy o godz. 18.00. Tego dnia zapraszamy na koncerty. Specjalnie dla Państwa wystąpią – Sonata, Model MT i Modelinka, Pesos & DJ Maxx, Wiktoria Pałasz, Roberto Zucaro. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

REKLAMA

22 czerwca w sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 16.00. W tym dniu, najważniejszym punktem będzie koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. Dodatkowo nie zabraknie koncertów zespołu Nova Band, Mejk, światowych coverów a gwiazdą wieczoru będzie zespół Video. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy strefę zabaw, w której znajdziemy m.in. bańki mydlane, malowanie twarzy, klocki. Tego dnia o godz. 17.00, ulicami miasta przejdzie Korowód Królowej Puszczy Barlineckie, który zatrzyma się przy jednym z budynków przy ul. Niepodległości, aby Królowa wraz z Burmistrzem, odsłoniła specjalnie przygotowany mural (mural został wykonany w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK i jest poświęcony Królowej Puszczy Barlineckiej).

23 czerwca w sobotę w Parku im. Emanuela Laskera, odbędzie się widowisko sobótkowe, przygotowane prze Teatr Poezji „Wiatrak”.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

barlinek

Komentarze  

+1 # Guest 2019-06-23 21:03
Boisko jest ale dla bybranych chyba bo żadnego pożytku z niego dla ogółu nie ma. Fajne kiedys były imprezy na boisku dawno dawno temu, teraz trawy szkoda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-06-22 21:22
Na dni Barlinka bida z nędzom po Barlinku pędzony organizacja i miejsce porażka ocena niedostateczny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-06-21 19:31
Totalna porażka w tym roku zwłaszcza ta kolejka na samym przejściu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-06-21 13:17
Mega odlot do tyłu. Co to wogóle jest? A gdzie Zenek Martyniuk????????????? Pytam się gdzie.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-06-21 16:35
Cytuję Guest:
Mega odlot do tyłu. Co to wogóle jest? A gdzie Zenek Martyniuk????????????? Pytam się gdzie.....

Zenek za takie marne grosze nie gra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-06-21 11:19
Dobrze, że tego samego weekendu jest "Jarmark Strzelecki".
Program dużo bogatszy i artyści na poziomie, Aga Chylińska, Piersi i oczywiście odpowiednia lokalizacja do tego typu imprezy a mianowicie Stadion Miejski.
Pozdrowienia dla władz miasta i pracowników Bok :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-06-21 10:43
Umówmy się, to jedne z najbardziej na odpierdziel organizowane obchody miasta w okolicy. Pełczyce, Strzelce Kraj., czy nawet Krzęcin biją nas na głowę. To nie wina braku funduszu, tylko tego całego zespołu odpowiedzialnego za to (kierownictwa). Cały Barlinek to widzi tylko nie Burmistrz. :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-06-21 10:04
Cytuję Guest:
Dni Barlinka na stadion !!!


Dokładnie tak.
Tym bardziej że dużą część placu zabrało wesołe miasteczko.
Program atrakcyjny. Nie ma co narzekać. Lecz bardzo mało miejsca i mało bezpieczna lokalizacja tej mini kolejki górskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-06-15 13:14
I znów trzeba jechać do innej miejscowości pobawić się . Od lat Dni Barlinka to totalna porażka. Nie szkoda pieniędzy Panie Burmistrzu na fiasko???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-06-21 05:32
Tu nie chodzi o kase czy inne rzeczy - kasa jest mozna by bylo Lady Punk i Perfekt po trzy razy w roku sciagac. Poprostu ludzie odpowiedzialni z naszego miasta za ta impreze maja na to *** bo po co sie starac latac zalatwiac jak 10tego te same pieniadze za prace. *** ale jak jest powszechna zgoda na byle jakosc Aby tylko
To miec za soba to tak to wyglada. W pelczycach i wszedzie dokola jak Mlodym ludzia sie chce
To tak to wlasnie te obchody wygladaja... u nas sie robi to tylko " No Mata chcielista to mata , bylo bylo dowidzenia" ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2019-06-21 09:35
Naliczyłem w powyższej wypowiedzi 44 błędy ortograficzne. Czy warto słuchać osoby, która tak niechlujnie zwraca się do innych?
Uważam, że w tym przypadku ma zastosowanie znane przysłowie o tym, że mowa jest srebrem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-06-14 18:22
Wow jestem w szoku. Sory ale muszę pilnie do szpitala bo po przeczytaniu tego coś mam z sercem haha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-06-19 22:48
Cytuję Guest:
Wow jestem w szoku. Sory ale muszę pilnie do szpitala bo po przeczytaniu tego coś mam z sercem haha.

TYlko jedź od razu do Choszczna albo do Gorzowa bo u nas interna zamknięta :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+24 # Guest 2019-06-13 13:47
Masakra jak zwykle jacy włodarze taka impreza panie Zieliński pora brać przykład z mniejszej gminy Pełczyce śmigam tam już 6 lat i tamtejszą zabawę można nazwać dniami miasta a nie to co w Barlinka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-17 # Guest 2019-06-12 06:52
Bardzo się ciesze że będzie Sound n Grace.Super zespół.Polecam malkontentom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+33 # Guest 2019-06-08 05:17
Impreza na parkingu....Czekam z niecierpliwością na
Pełczyce :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+31 # Guest 2019-06-08 01:35
Od kilku lat wybieram Pełczyce małe miasteczko a wie jak zorganizować coś dla ludzi ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-06-08 10:34
Ja czekam z niecierpliwością na ich ścieżkę rowerową. Czy znów kasę przewalą na świętowanie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2019-06-21 11:12
Cytuję Głąb:
Ja czekam z niecierpliwością na ich ścieżkę rowerową. Czy znów kasę przewalą na świętowanie?


Po co się spinasz? Są ważniejsze inwestycje, jak np. remont oczyszczalni ścieków. Ścieżka będzie, tylko później niż zakładano.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+52 # Guest 2019-06-07 21:44
Dni Barlinka na stadion !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-06-21 19:27
chyba narodowy
Niech ludzie mieszkajacy przy plazy odpoczną w ten weekend od halasow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-06-07 17:40
Video jak i cd to relikty przeszłości. Dvd tez.ja bym jeszcze zaprosil kasety vhs i bedzie retro party.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 # Guest 2019-06-07 15:19
Majówka czy dni Barlinka jak zwykle żenua od wielu lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-19 # Guest 2019-06-07 15:06
Sound'n'Grace i Video, Ci drudzy lata świetności mają już troche za sobą, ale i tak mega, że udało się zorganizować tak dobre zespoły!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # krytyk 2019-06-07 13:48
Sound’n’Grace i Video :) jestem pozytywnie zaskoczony :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+29 # Guest 2019-06-07 13:44
co za *** to organizuje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-06-07 13:38
Nie no... Petard a hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi