pldaenfrdeuk


 wtorek 17 września 2019r.   imieniny: Ariadna, Franciszek, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Podczas V Nocy Bibliotek,  odbyła się podróż do magicznej krainy Akademii Ambrożego Kleksa. Spotkanie z Panem Kleksem i innymi bohaterami książki Jana Brzechwy, odbyło się 08 czerwca w Europejskim Centrum Spotkań a zorganizowała je BOK - Biblioteka Publiczna w Barlinku. 

W zabawie wzięło udział blisko trzydzieścioro dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Tuż po przekroczeniu progu Akademii, każdy z adeptów szkoły magii, został mianowany na pirata, by później już, jako pełnoprawny członek statku Apolinary Mruk, brać udział w licznych konkurencjach. Były to m.in. przeciąganie liny, wspólne rysowanie, szukanie atramentu.

REKLAMA

Nie brakowało poczęstunku w postaci lodów i pizzy. Gościem specjalnym spotkania był Piotr Kowalczyk - podróżnik, fotograf i przewodnik. Na zakończenie spotkania, każdy z uczestników, otrzymał potwierdzenie udziału w postaci Certyfikatu Podróżnika.

monikary

Komentarze  

+1 # Aliw 2019-06-11 07:01
Przenieść się w świat Pana Kleksa to marzenie które towarzyszyło mi od dziecka i choć już dzieckiem nie jestem to bardzo cieszę się że moje dzieci mogły poznać wspaniałego Ambrożego Kleksa oraz jego przygody,. Dziękujemy za wspaniałą zabawę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-06-10 11:07
Dziekujemy za udana zabawe za rok tez bedziemy ;-) 8) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież