pldaenfrdeuk


 wtorek 17 września 2019r.   imieniny: Ariadna, Franciszek, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Sejm RP ustanowił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki dla uczczenia dwusetnej rocznicy urodzin kompozytora. Chór Halka, którego nazwa wywodzi się z tytułu jednej z oper Moniuszki, postanowił uświęcić tę rocznicę przygotowując koncert, na którym zaprezentuje między innymi utwory swego Patrona.

Już w piątek, 14 czerwca, o godzinie 18.00, w sali Barlineckiego Domu Kultury Panorama odbędzie się koncert dla wszystkich miłośników śpiewu chóralnego. Chór Halka zaprezentuje swój kunszt wykonując utwory Stanisława Moniuszki, a także znane przeboje Michała Bajora, Zbigniewa Wodeckiego i Alicji Majewskiej.

REKLAMA

Podczas koncertu będzie miała miejsce doniosła chwila: uhonorowanie pamięci założycieli, członków i sponsorów Stowarzyszenia Przyjaciół Chóru Halka. Zapraszamy wszystkich na to doniosłe wydarzenie.

Chór Halka

barlinek

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież