pldaenfrdeuk


 niedziela 20 października 2019r.   imieniny: Budzisława, Irena, Witalis

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Do naszej redakcji wpłynął list autorstwa Organizacji Przedsiębiorców Barlinek, kierowany do Przewodniczącego RM Mariusza Maciejewskiego i Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego. List dotyczy prośby o wycofanie projektu uchwały dotyczące j zakupu gruntu przy ul. Okrętowej z przeznaczeniem jej na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

 

Sesja nadzwyczajna RM dotycząca zakupu działki, ma się odbyć jutro, 11 lipca w Barlineckim Ośrodku Kultury. W liście czytamy m.in. o tym, że mieszkańcy Barlinka wprowadzani są w błąd, bowiem Gmina Barlinek zamierza realizować bazę przeładunkową odpadów zmieszanych a nie PSZOK.

REKLAMA

OPB wyraża zaniepokojenie faktem, iż mogą się tam znaleźć odpady zaliczane do niebezpiecznych, stanowiące zagrożenia dla życia i zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią listu.

barlinek

barlinek

 

Komentarze  

0 # Guest 2019-07-14 12:58
Nie wiem kto i po co zgłosił sprawę do CBA- takie sprawy powinna rozstrzygać Rada Miejska/ w nieco innym składzie/, która wcześniej zleciła i zatwierdziła odpowiednimi uchwałami dokumentację na taki Zakład sortowania Odpadów przy Ciepłowni PEC- więc co kilkadziesiąt tysięcy szanowna Rado do kosza?, dlaczego? tam były już wszystkie niezbędne zgody na inwestycję, Pan Przewodniczący przecież w tym uczestniczył a i wielu obecnych radnych chyba też. To sa publiczne zazwyczaj pochodzące z podatków pieniądze. Rada powinna ponieść za to odpowiedzialność a wy sobie diety podwyższacie fe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-07-11 09:55
Trzeba zwrócić uwagę na "różę wiatrów". Proponowana lokalizacja jest od strony zachodniej. Przez 300 dni w roku wiatry wieją z kierunku zachodniego i pólnocno-zachodniego. Gratuluję lokalizacji !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-07-11 21:00
To fakt ,ale włodarze pewnie tego nie wiedzą bo Barlinek leży w dołku i tak mocno im nie wieje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 # Guest 2019-07-11 10:25
dokładnie tak! i będziemy wszyscy wąchać te zapaszki przez 300 dni w roku, tak jak podczas letnich i jesiennych oprysków pól szanowni mieszkańcy ... przypominacie pewnie sobie zapach tych smrodów/ fekaliów? a co tam nasza Gmina jest bogata, niech płaci swoim wszystkim mieszkańcom szkodliwe, za wdychanie szkodliwego powietrza, gdzie jest ochrona środowiska się pytam Panie Panowie Zarządzający naszą Gminą ?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+23 # Guest 2019-07-11 07:57
Z tego co czytam jedynym argumentem burmistrza jest fakt że teraz baza PGK jest w mieście. Nie widzę tu żadnego innego uzasadnienia do budowy jej na wjeździe do Barlinka, a tym bardziej do sposobu wyboru i kosztów zakupu działki. Pytań jest wiele, a co więcej w tle mamy CBA...
Niestety argument, że obecna lokalizacja szkodzi mieszkańcom ulicy Lipowej (z którym przecież wszyscy się tutaj zgadzają) wykorzystywany jest jedynie do zwykłego szczucia jednych mieszkańców na innych.
Rozmawiajmy rzeczowo - zwłaszcza burmistrz i prezes PGK, bo wydaje się że oni mają tu dużo do wyjaśnienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 # Guest 2019-07-11 06:03
Czemu nie chcą być przy Bonifacego?
A może zlokalizować Pegiek przy drodze do Pełczyc, zaraz za górką lub w wyrobisku po żwirowni w Krzynce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2019-07-11 05:54
Czyli co proponują przedsiębiorcy, bo nie do końca rozumię czy chodzi o interes lokalnego społeczeństwa, czy wyłącznie o ich interes!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-07-11 07:52
Gmina/ Burmistrz/ Radni nigdy nie patrzyli i nie będą patrzeć na interes przedsiębiorców. Tu obowiązuje zasada: umiesz liczyć - licz na siebie. taka prawda, już od zarania dziejów. Do sedna. Pamiętać trzeba, że Gmina/ Burmistrz (nasze miasto) to nie jest komercyjna instytucja. Koszty ponosimy i ponosić będziemy my wszyscy - mieszkańcy tego miasta i gminy, przecież nie tylko przedsiębiorcy. To jedno. A drugie, tu chodzi o lokalizację - od jednego z głównych wjazdów do Perełki Pomorza, Stolicy Nordic Walking i wreszcie naszego miasta Barlinka, będziemy wjeżdżać od strony ŚMIERDZĄCEGO ŚMIETNISKA !!!! TEN POMYSŁ TO ISTNA KATASTROFA GRUPY RZĄDZĄCYCH NASZYM MIASTEM !!! LUDZIE NIE POZWÓLMY ZNISZCZYĆ NASZEGO MIASTA, POKAŻMY NASZYM BEZRADNYM RZĄDZĄCYM LEPSZĄ LOKALIZACJĄ NA PSZOK. Słuchy po mieście chodzą, ze ma przyjechać w tej sprawie telewizja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-07-11 20:58
A ja bym chciał chłopie tu w Barlinku godnie pracować i zarabiać ,a nie tylko z kijkami móc biegać :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 # Guest 2019-07-11 05:19
A to całe zamieszanie to chyba przez tą samą osobę co zgłosiła problem w CBA. No to teraz niech się wstydzi, narobiła "ta osoba" szumu to teraz będzie wesoło. A co do lokalizacji to lepiej poza miastem niż w centrum i tak się dziwię że ludzie z Lipowej, Jana Papugi i Szpitalnej tyle czasu nie zrobili porządku z wysyposkiem przy swoich domach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-07-12 09:11
"Ta osoba" jako nieliczni w radzie ma odwagę powiedzieć głośno co myśli a nie siedzieć cicho bo Burmistrz i Pan Przewodniczący tak kazał!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-07-11 07:45
Cytuję Guest:
A to całe zamieszanie to chyba przez tą samą osobę co zgłosiła problem w CBA. No to teraz niech się wstydzi, narobiła "ta osoba" szumu to teraz będzie wesoło. A co do lokalizacji to lepiej poza miastem niż w centrum i tak się dziwię że ludzie z Lipowej, Jana Papugi i Szpitalnej tyle czasu nie zrobili porządku z wysyposkiem przy swoich domach!

- mieszkańcy interweniują od 2004r i na bieżąco/pisma,petycje,ustne interwencje/ale kolejni "Włodarze", Radni,władze woj.pow. ochr.śr. sanepid/mandaty/ bez pozytywnych efektów jedynie obietnice bez pokrycia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-07-11 04:11
Cytuję Guest:
Ludzie wypowiadacie się, a kompletnie nie macie pojęcia o czym piszecie. PSZOK musi być zlokalizowany na terenie każdej gminy i musi być łatwo dostępny dla mieszkańców. Obecnie znajduje się blisko szkoły i budynków jednorodzinnych. Chyba lepiej, żeby znalazł się na obrzeżach miasta w tzw. strefie przemysłowej. Nie ma to nic wspólnego ze stratą walorów turystycznych Barlinka. Tym bardziej, że nowy obiekt będzie musiał spełnić wymogi, jakich nie ma obecny punkt.


ale tu chodzi o to, że ma to być nei tylko PSZOK ale i stacja przeładunkowa
PSZOK to nie problem - i fajnie, ze blisko, ale już stacja przeładunkowa to nie fajnie - będzie smród
stacja przeładunkowa mogłaby być na starych wysypiskach śmieci np Rychnów lub Strapie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-07-11 06:49
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Ludzie wypowiadacie się, a kompletnie nie macie pojęcia o czym piszecie. PSZOK musi być zlokalizowany na terenie każdej gminy i musi być łatwo dostępny dla mieszkańców. Obecnie znajduje się blisko szkoły i budynków jednorodzinnych. Chyba lepiej, żeby znalazł się na obrzeżach miasta w tzw. strefie przemysłowej. Nie ma to nic wspólnego ze stratą walorów turystycznych Barlinka. Tym bardziej, że nowy obiekt będzie musiał spełnić wymogi, jakich nie ma obecny punkt.


ale tu chodzi o to, że ma to być nei tylko PSZOK ale i stacja przeładunkowa
PSZOK to nie problem - i fajnie, ze blisko, ale już stacja przeładunkowa to nie fajnie - będzie smród
stacja przeładunkowa mogłaby być na starych wysypiskach śmieci np Rychnów lub Strapie


Nie jestem pewna, ale czy stacja przeładunkowa nie będzie polegała na tym, co dzieje się obecnie? PGK zbiera zmieszane śmieci, zawozi je do swojej bazy pod okna mieszkańców ulicy Lipowej, a stamtąd odbiera je Ekomyśl.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-11 # Guest 2019-07-10 21:49
Ludzie wypowiadacie się, a kompletnie nie macie pojęcia o czym piszecie. PSZOK musi być zlokalizowany na terenie każdej gminy i musi być łatwo dostępny dla mieszkańców. Obecnie znajduje się blisko szkoły i budynków jednorodzinnych. Chyba lepiej, żeby znalazł się na obrzeżach miasta w tzw. strefie przemysłowej. Nie ma to nic wspólnego ze stratą walorów turystycznych Barlinka. Tym bardziej, że nowy obiekt będzie musiał spełnić wymogi, jakich nie ma obecny punkt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-07-11 04:53
Widzę że mój przedmówca nie ma pojęcia o czym pisze, PSZOK TAK , takie inwestycje są w centrum miast. Ale stacja przeładunku śmieci NIE .Budowanie kilku odziałów, które podniosą koszty działalności PGK , stanowcze NIE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-07-10 21:21
W Barlinku już jak w Pełczycach - Burmistrz karze to Radni bezradnie rączki podnoszą :o
Europejska Stolica Nordic Walking witać będzie złomowiskiem i śmieciowiskiem :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-07-10 19:52
Obyście o tym pamiętali za 5 lat...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+32 # Guest 2019-07-10 19:46
Wyjeżdżając do Barlinka wita nas złomowisko a teraz dodatkowo będzie śmieciowisko. Brawo Burmistrz i radni gminy Barlinek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-07-11 10:29
za te złomowiska po obu stron ulicy Szosy Lipiańskiej tuż za rondem Bomet, też powinni się wziąć za to nasi włodarze, wizytówka miasta ...zero poczucia piękna i estetyki, ok taka branża , ale gdzie jest pomyślunek estetyczny tych przedsiębiorców????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-12 # Guest 2019-07-11 05:27
Cytuję Guest:
Wyjeżdżając do Barlinka wita nas złomowisko a teraz dodatkowo będzie śmieciowisko. Brawo Burmistrz i radni gminy Barlinek


Rozumiem, że wolałabyś te miejsca w centrum miasta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-07-11 08:00
Najlepiej na wyspie na Jeziorze Barlineckim :lol:
Głupie pytanie - głupia odpowiedź!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-11 04:43
Cytuję Guest:
Wyjeżdżając do Barlinka wita nas złomowisko a teraz dodatkowo będzie śmieciowisko. Brawo Burmistrz i radni gminy Barlinek


Lepiej żeby wdychali nadal ten smród, ludzie którzy mieszkają w pobliżu obecnego "wysypiska".
Przedsiębiorcy Barlinka dbają wyłącznie o swoją kasę !!! Wstyd !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-11 06:24
Takie uwagi to do radnych i Burmistrza, ponieważ przedsiębiorcy od kilku lat apelują o poszukanie rozsądnego i nieuciążliwego miejsca na punkt przeładunku śmieci. A jeżeli chodzi o PSZOK to obecnie nowoczesne PSZOKi są lokalizowane nawet w centrum miast.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-07-10 19:42
Jako wieloletni mieszkaniec Barlinka, dlaczego mieszkańcy nie mogą wypowiedzieć się na temat lokalizacji wysypiska śmieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+25 # ?Guest? 2019-07-10 19:38
Ja nie mogę serio jaja jakieś, gdzie segregacja odpadów tak blisko miasta, przesada. Już często gęsto na górnym okien nie idzie otworzyć przez jedna z fabryk a tu następny smród będzie zawiewał. Dosyć, że całe lato na Kombatantów słychać jakieś dziwne wystrzały co pare min przez sezon czereśniowy jak się domyślam, że spać nie idzie przy otwartym oknie to jeszcze smród odpadów chcą nam dołożyć. Zaraz jeszcze dojdzie smród gnojówki jak co roku o tej porze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+23 # Guest 2019-07-10 19:31
Trudno dyskutować z Radnymi, którzy w ogromnej ilości są uzależnieni od Pana Burmistrza . Ale z myślacymi mieszkańcami można rozmawiać. Przedsiębiorcy od 3 lat proponują dyskusję jak temat rozwiązać i gdzie ulokować PSZOK i punkt przeładunku śmieci . Ale Trójca Pan Burmistrz , Pan przewodniczący Rady i Pan prezes PGK są tylko na czas kadencji a my w Barlinku z którego byliśmy dumni będziemy zawsze.p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-07-10 20:42
Śledzę dyskusję, która rozgorzała w związku z tym tematem i niestety nie doszukałem się żadnego komentarza ze strony radnych, których wybraliśmy. Czyżby nie wiedzieli, co mają napisać, bo nie znają tematu...? Wstyd, że tacy ludzie nas reprezentują!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+25 # Guest 2019-07-10 19:04
Zakład Sortowania odpadów planowany był przy wówczas należącej do Miasta Ciepłowni. Jest tam wystarczająco miejsca a część odpadów i tak trzeba będzie spalać. Niestety Ciepłownię sprzedano Szczecinowi czy komuś i wielki knot. Lokowanie zakładu Sortowania Odpadów po nawietrznej stronię Miasta to zbrodnia. Pan Burmistrz powinie przemyśleć sprawę i zmienić decyzję, Przedsiębiorcy mają rację Barlinek straciłby całkowicie walory turystyczne. Rozważcie lokalizację przy Ciepłowni zwłaszcza, że jest to teren osłonięty i zorganizowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-07-10 23:11
Człowieku nie wiem o jakim spalaniu odpadów mówisz ale chyba sam się czegoś napaliłeś. Proponuję najpierw dowiedzieć się czym jest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych a pozniej przemyśleć bzdury, które piszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-11 19:55
Cytuję Guest:
Człowieku nie wiem o jakim spalaniu odpadów mówisz ale chyba sam się czegoś napaliłeś. Proponuję najpierw dowiedzieć się czym jest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych a pozniej przemyśleć bzdury, które piszesz.

Człowieku wiem- a jak odzyskasz minimum 50% surowców wtórnych a corocznie wiecej i gdzie to będziesz zagospodarowywał i sprzedawał a które normy nakazuje Unia? Jeszcze Burmistrz Faliński proponował lokalizację tego Zakładu właśnie w Strąpiu przy wówczas funkcjonującym składowisku odpadów i kto to zablokował? czy czasem nie ma tych mędrców w składzie Rady? A miało tam pracować ok 30 ludzi. Szkoda słów człowieku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-27 # Guest 2019-07-10 18:54
Jestem zwykłym mieszkańcem Barlinka.
Uważam że Przedsiębiorcy Barlinka ośmieszają się.
I mają na myśli tylko swoje osobiste interesy.
Uważam, że nie ważne ile będzie kosztowała ta inwestycja.
Ważniejsze jest nasze zdrowie, zdrowie.
Jest to inwestycja z zdrowie mieszkańców Barlinka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # Guest 2019-07-10 20:23
Zwykły mieszkańcu Barlinka! Oczywiście, że ważne jest nasze zdrowie, ale to, ile będzie kosztowała ta inwestycja i gdzie będzie zlokalizowana jest również bardzo ważne, bo to my za to zapłacimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-07-10 19:21
Ja też jestem zwykłym mieszkańcem który nie chce smrodu w mieście ale to nie znaczy że burmistrz i radni mogą marnotrawić nasz pieniądze i przenosić problem zamiast go rozwiązywać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-07-10 18:53
Od tak ładnej reprezentacyjnej strony nasze Miasto Turystyczne Barlinek ma witać swoich mieszkańców i turystów ŚMIETNIKIEM I FETOREM , nie no to chyba nieporozumienie!!!
Panie Przewodniczący Maciejewski, jak Burmistrz nie ma pomysłu na inną lokalizację, to niech Pan ratuje to Miasto.
Głosowałem na Pana i chyba nie będę tego żałował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # Guest 2019-07-10 20:41
Pan Maciejewski kiedyś na każdej sesji pytał co burmistrz robi w sprawie smrodu na GT. Od kiedy został przewodniczącym a jego kolega burmistrzem przestał pytać i nabrał wody w usta. Za to wywiesza karteczki na klatkach żeby dzwonić na policję jak będzie śmierdzieć.
Masz jeszcze jakieś oczekiwania w stosunku do tego Pana?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-07-10 18:43
Jestem dosyc czestym gosciem w Barlinku, chociaz od prawie 35 lat zyje za granica. Kiedys w mojej karierze zawodowej zajmowalem sie w latach 90-tych projektowaniem takich obiektow (m.in. najwieksza w Europie kompostownia o bardzo wysokim stopniu automatyzacji). Jej zaleta byla nie tylko jej wielka moc przerobowa ale przede wszystkim lokalizacja - z dala od ludzi - Schwegermoor k. Osnabrück na terenie zrekultywowanych tamtejszych torfowisk. Kiedy spedzalem tam cale dni w trakcie wdrazania tego kompleksu do produkcji w latach 93-94 przyzwyczailem sie do specyficznego tam zapachu (smrodu), lecz moj samochod sluzbowy byl tak przesiakniety tym zapachem, ze moja rodzina do niego nie wsiadala a na koncu musial isc do kasacji, bo go nikt nie chcial kupic - chyba ze do przewozenia gnoju (ale nie byl on na tyle szczelny).
Drodzy mi do serca przyrosnieci Barliniacy - rozumiem Wasz protest i go popieram, bo to piekne miasteczko nazywajace sie stolica Nordic Walking nie zasluguje na taka zmiane swojej wizytowki. Pilnujcie tej jedynej i prawdziwej aby od smrodu nie uciekla ze soimi gaskami.
AG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+23 # Guest 2019-07-10 18:37
CBA zainteresowało się zamianami działek to teraz szybciutko nie ma zamiany za to jest zakup.... za jedyne 630 tyś.
A smród i widoki będą podziwiać wszyscy... goście perełki pomorza szczególnie!
Podziękowania dla burmistrza i jego radnych!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-07-10 18:12
Radni nawet nie wiedzą gdzie ta działka jest, a głosują bo burmistrz karze 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-17 # Guest 2019-07-10 17:28
Brawo Burmistrz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 # Guest 2019-07-10 17:25
w nawiązaniu i zapoznaniu się z treścią listu oraz podjęcie "prawdziwych"i rzetelnych konsultacji społecznych dot.eliminacji składowiska,segregacji odpadów komunalnych na placu PGK znajdującego się w centrum miasta w pobliżu szkoły,szpitala.My mieszkańcy sąsiadujących posesji zPGK monitujemy od 20.05.2004r oraz 21.08.2015r złożonym plikiem pism wraz z podpisami mieszkańców do wglądu u p. Burmistrza,p.byłego radnego K.S.,PGK,Star.Pow.Woj.Insp.Ochrony Srod.,Pow.Insp.Sanit. a więc nie tylko OBP jest zaniepokojone faktem zagrożenia dla zdrowia i życia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-10 17:15
A gdzie ta działka się znajduje dokładnie, wie ktoś może???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-10 17:35
Zaraz przy Gometalu przy drodze na strapie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-07-10 17:05
Brak słów co się w Barlinku dzieje od dłuższego czasu...Proponuję "Władzą" w swoich domach zrobić bazę przeładunkową...!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-07-10 16:43
Brawo brawo, pierwsza nocna uchwała w Barlinku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-07-12 19:04
I tak niestety będzie przez następne 4 lata! Tragedia !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+33 # Guest 2019-07-10 16:36
Katastrofa....To są jaja....Gmina nie ma swoich gruntów pod lokalizację???? O co w tym chodzi???? Wjazd do Barlinka miasta turystycznego bo takowym chce być przez wysypisko????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+41 # Guest 2019-07-10 15:00
Dziwny pośpiech w przyjęciu uchwały, szczególnie że CBA bada zakup tej działki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi