pldaenfrdeuk

 poniedziałek 10 sierpnia 2020r.   imieniny: Asteria, Bernard, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Fontanna na Jeziorze Barlineckim jest jedną z niewątpliwych turystycznych atrakcji miasta. Niestety uległa uszkodzeniu. Jak się dowiedzieliśmy dwie osoby płynące łódką wędkarską najprawdopodobniej próbowały się przy niej ochłodzić.

Niestety ciężka łódka staranowała fontannę, która przestała działać. Pierwsze oględziny sprawiły, że całe urządzenie trzeba było wyjąć z wody. Po dokładnym sprawdzeniu znany będzie koszt naprawy.

REKLAMA

Sprawa została zgłoszona policji, która zna numer boczny łódki. Pewnie z ustaleniem właściciela nie będzie problemu. Bo ktoś za naprawę musi zapłacić. Ostrzegamy także osoby, które podpływają sprzętem wodnym do aeratora i wchodzą na niego. Kilka ostatnich wejść zakończyło się mandatami wystawionymi przez policję.

js 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Może pomyślą i wreszcie postawią te kurtyny wodne ...

Dla kogo ? I na jak długo ?

Nie mieszkamy przecież (póki co) w betonowej miejskiej dżungli, ale w pieknie położonym miasteczku z niemal natychmiastowym dostępem do wody. Jezioro Barlineckie, jeziorka leśne- w każdej chwili można schłodzić się w ich toni.
Myślę, że takie kurtyny u nas to pogoń za modą. Mamy niedobory wody, klimat powoduje pustynnienie, słyszeliśmy już w tym roku o brakach wody w różnych miejscowosciach Polski. Zasoby wodne dla Barlinka też nie są niewyczerpalne. No i woda sącząca się z kurtyny też kosztuje. Nie jest tak, że leci sobie "spod ziemi" i jest fajnie. Każde takie przedsięwzięcie jest opomiarowane i kosztuje- niemało. Po co ponosić te koszty, pytam, skoro wokół mnóstwo czystej wody dla ochłody. Zadbajmy o przyszłość i nie marnujmy wody a korzystajmy z tego, co daje natura- jezior rzek. Korzystajmy rozsądnie, z dbałością o kolejne lata. Przeciw filozofii PO MNIE, CHOĆBY POTOP.
Jezioro rulez!
+1

Guest

Cytuję Guest:
Ale atrakcja wg mnie kasa wyrzucona w błoto hm... w wodę tak samo te kijki i ta paskudna makieta miasta na rynku po co to komu bzdurne wydatki.


w kazdej czesci miasta smierdzi juz z jakiejs pobliskiej fabryki, wladzom nie zalezy zeby miasto bylo ladne i zadbane; Niedlugo zostana tu sami starsi ludzie i mlodociane bandziory, wiec po co sie starac.
-5

Guest

Ale atrakcja wg mnie kasa wyrzucona w błoto hm... w wodę tak samo te kijki i ta paskudna makieta miasta na rynku po co to komu bzdurne wydatki.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.