piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

CRS Pogoń Barlinek wraca po przerwie na stadion im. Bronisława Bagińskiego aby rozgrywać kolejne mecze. Pierwszym rywalem naszych zawodników był Koral Mostkowo. Dla przyjezdnych z Mostkowa nie był to jednak przyjemny wyjazd. Pogoń nie miała w tym starciu litości dla rywala, pokonując go 6:1.

Od początku meczu to pogoń była faworytem, co było widać na boisku. W pierwszej połowie meczu zawodnicy Pogoni stworzyli kilka dogodnych sytuacji, które pozwoliłyby otworzyć wynik już od pierwszych minut. Niestety zabrakło skuteczności w wykonaniu naszych napastników i po pierwszej połowie zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 0:0.

Druga połowa pod względem skuteczności wyglądała już zupełnie inaczej. Po 6 minutach od gwizdka sędziego piłkę do bramki kieruje kapitan zespołu – Kamil Dydyna. Na kolejną bramkę w jego wykonaniu nie trzeba było długo czekać. Już w 52 minucie Kamil Dydyna strzela drugiego gola.

Gra zawodników Michała Diakowa napawała optymizmem, pogoń stwarzała składne akcje i przede wszystkim, nie przestała strzelać goli. W 70 minucie Pogoń strzela swojego 3 gola, tym razem zdobywcą bramki został grający z numerem 10 – Kacper Czarnecki. Pogoń zdołała strzelić jeszcze 3 bramki, dwie z nich strzelił wspomniany już – Kamil Dydyna. Ostatnią bramkę dla Pogoni w 88 minucie strzela Łukasz Blezień, zamykając tym samym wynik spotkania. Zawodnicy z Mostkowa strzelili jednego gola honorowego.

Gratulujemy naszym zawodnikom pięknego wyniku i oby cały sezon wyglądał tak jak jego początek!

Skład CRS Pogoń Barlinek: Aleksander Sobczak, Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski (Tomasz Czarny), Kamil Dydyna, Grzegorz Stanisz, Bartosz Ciesielski, Kacper Czarnecki, Krzysztof Karwecki (Michał Banaś), Szymon Kowalski (Cezary Bilas), Kamil Błaż (Łukasz Blezień), Kacper Błaż.