pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Park im. Emanuela Laskera, jest znakomitym miejscem pod względem logistycznym dla służb ratunkowych. 04 września po godz.15.00, lądował tam śmigłowiec LPR z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

Oprócz helikoptera na teren wjechała karetka Pogotowia Ratunkowego i wóz straży pożarnej. "Ratownik24" przyleciał po pacjenta z nagłych zachorowaniem.

REKLAMA

Start Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Śmigłowiec odleciał z pacjentem do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

monikary 

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Helikopter ma wylądować najbliżej miejsca zdarzenia, mógłby nawet na klatce schodowej jeżeli miałby taką możliwość ale ludzie macie problem. Jakby przyleciał po kogoś z rodziny to by do pilota pretensje mieli czemu tak daleko od domu. Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie.
+4

TBM58

Jak tak będzie latał jak potępieniec,to się kury przestano nieść a krowy nie bedo mleka dawac.O ociepleniu na budynkach nie wspomnę.
+18

Guest

Oglądałem akcje, pełna profesjonalność, od razu widać jakość i doświadczenie LPR, Wielki szacun dla wszystkich wspierających akcje, straż pożarną, załogę pogotowia, uratowali człowieka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".