pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
3.5714285714286 1 1 1 1 1 Ocena 3.57 (7)

Już za dwa tygodnie, zakończą się prace nad budową targowiska miejskiego „Mój Rynek”, zlokalizowanego przy ul. 31-go stycznia. Jest to miejsce z pewnością oczekiwane m.in. przez lokalnych gospodarzy, którzy właśnie tam będą mogli sprzedawać wyhodowane na swoich polach płody rolne.

Obecnie firma Sebastiana Owczarza, przeprowadza końcowe prace związane z realizacją zadania. Dotychczas dokonano niezbędnych wycinek roślinności a ponadto wykonano utwardzenie terenu, parking, odwodnienia, sieci wodociągowe i kanalizacyjne, cześć instalacji zasilającej i oświetleniowej. Do realizacji pozostały prace związane z montażem wiat i stanowisk handlowych, instalacji fotowoltaiki, sanitariatu, śmietnika i wykonaniem schodów.

REKLAMA

Planowane jest także zakończenie prac związanych z oświetleniem oraz testy, badania i próby poszczególnych instalacji. Przypomnijmy, że umowny termin zakończenia tego zadania to 15 września 2019 r.

 

barlinek

 

Projekt „Budowa miejskiego targowiska przy ul. 31-go styczna w Barlinku – Mój Rynek” realizowany jest ze Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (umowa o przyznaniu pomocy Nr 00005-65171-UM1600007/17 z dnia 29 września 2017 r.) Udział tych środków pochodzących z tego Funduszu w wartości zamówienia wynosi: ok. 1.000.000 zł.

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Super przynajmniej warzywa w jednym miejscu i ceny będą konkurencyjne .Droga na Długiej zyskała nowy wygląd....uprzedzając złośliwców proponuję zrobić coś z drugiej stroNy drogi od garaży ale tak aby i do nich był dostęp bo w tym średniowieczu nie doczekamy się chodźby załatania dziur a tam aż strach jeździć...
+15

Guest

Jeszcze się taki nie narodził żeby drugiemu dowodził
przestańcie marudzić .ładne targowisko będzie.będzie plac + opłata za handel A nie jak teraz po całym mieście jak cyganie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".