pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Na stadionie miejskim w Barlinku już po raz szósty odbył się Amatorski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Barlinka. W tym roku udział w zawodach wzięło 8 drużyn z różnych rejonów Polski. Rozgrywki nie były podzielone ze względu na wiek, zawodniczki miały okazje zmierzyć się z każdą drużyną biorącą udział w turnieju.

Wielu mogłoby się wydawać, że piłka nożna w wykonaniu kobiet to nic ciekawego. Nic bardziej mylnego, w każdym z meczy drużyny dawały z siebie wszystko, nie zabrakło składnych akcji, pięknych goli z dystansu czy z drugiej strony zdecydowanych, agresywnych wejść.

REKLAMA

Reasumując - Na brak emocji nie można było narzekać. Organizatorem turnieju, jak co roku jest Stowarzyszenie Aperto Porto a konkretnymi sprawcami wydarzenia są Magdalena Walaszczyk, Marta Antecka oraz Adam Gołąb. Po rozegraniu wszystkich meczy tabela wyglądała następująco:

1. ROE DEER Wrocław
2. WYBOROWE Poznań
3. DOMINATORKI Poznań
4. LIKE A GIRL Warszawa
5. TOPOREK Poznań
6. ADK SZAFIR Krzywin
7. AMICUS Mórka
8. CREDIT SUISSE Wrocław

Najlepsza zawodniczka: Klaudia Wawer - DOMINATORKI
Najlepsza Bramkarka: Zuzanna Gawlińska ROE DEER
Najlepsza Strzelczyni: Paulina Majorek ROE DEER
Drużyna fair play: DOMINATORKI

Mati

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".