pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Rodzina Zuzi zapamięta dzień 22 października 2018 roku chyba do końca życia. Wówczas wydarzył się wypadek drogowy, w wyniku którego, ta wówczas radosna i pełna energii trzyletnia dziewczynka, trafiła śmigłowcem do szpitala. Za miesiąc minie rok, odkąd Zuzia przechodzi rehabilitację i leczenie.

Dziś walczy z niedowładem rączki i nóżki. Koszty Jej rehabilitacji są ogromne a przed Zuzią co najmniej 1,5 roku intensywnego leczenia. Wspólnie możemy pomóc tej Małej Wojowniczce w powrocie do zdrowia! Można zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wpłata pieniędzy na konto Fundacji Votum - 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem: dla Zuzanny Bartczak. Jest tez drugi sposób, gdzie możemy połączyć przyjemne z jak najbardziej pożytecznym. Fundacja Votum, wraz z Kinem Panorama, zapraszają na seanse filmowe a konkretnie bajkowe, na które wstęp to jedyne 10 zł, które wrzucacie do puszki tuż przed seansem. Seanse odbędą się 27 września w piątek a będą to : godz. 10.00  "Hokus-pokus Albercie Albertsonie", godz. 17.00 "Kacper i Emma na safari".

REKLAMA

„Hokus-pokus, Albercie Albertsonie” - Opowieść o dorastaniu, odpowiedzialności, magii i o tym, że marzenia się spełniają w najmniej oczekiwany sposób. Chłopiec marzy o posiadaniu psa, ale jego tata uważa, że jest na to zdecydowanie za wcześnie. Albert jest przekonany, że do spełnienia marzenia można użyć magicznych sztuczek, w których świat wprowadza go zaprzyjaźniony magik. Okazuje się jednak, że to nie takie łatwe, jak by się mogło wydawać.

"Kacper i Emma na safari" - Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowopoznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?

Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze

+7

Guest

Fajny cel, szczytny- tylko skąd ta godzina 10: 00 w piątek jak wszyscy w pracy a dzieci w szkole- nieprzemyślane wogóle ale na 17 : 00 chętnie się wybierzemy i rodzinę oraz znajomych zabierzemy by była sala wypełniona.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".