pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Park Jordanowski przy ul. Lipowej, to jedno z miejsc, które bardzo chętnie odwiedzają dzieci. Dziś, 15 września, na plac zabaw najmłodsi zaprosili również swoich rodziców, by wspólnie wziąć udział w „Festynie pokoleń”, zorganizowanym przez Lions Club Barlinek.

Organizatorzy przygotowali tego dnia mnóstwo niespodzianek oraz konkursów z nagrodami. Było wspólne czytanie bajek z Jolantą Karasińską, konkurs rysunkowy, darmowa wata cukrowa, modelowane balony, malowanie twarzy i tańce.

REKLAMA

Nie zabrakło pysznych zdrowych soków, kolorowych kanapek, owoców i słodkości. Imprezę poprowadziła Lidia Kulczycka – Perske. „Festyn pokoleń” odbył się w ramach programu "Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski".

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".