pldaenfrdeuk


 niedziela 20 października 2019r.   imieniny: Budzisława, Irena, Witalis

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2)

W lipcu burmistrz Barlinka podpisał umowę na remont i modernizację piętra i poddasza w budynku byłego ekonomika, przy ulicy Jeziornej. W efekcie prac na pierwszym piętrze budynku powstanie Urząd Stanu Cywilnego i Centrum Wsparcia Rodziny.

Wyremontowane zostanie poddasze. W piwnicach budynku znajdzie się archiwum zakładowe. Wykonana zostanie termomodernizacja budynku, zainstalowana zostanie winda dla osób niepełnosprawnych. Wymienione zostaną okna i drzwi. Zagospodarowany zostanie teren wokół budynku. Zakończenie prac przewidziano na maj 2020 roku.

REKLAMA

Dodajmy tylko, że w budynku funkcjonuje oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. Zarówno do niego, jak i nowych pomieszczeń prowadzić będą oddzielne wejścia. Po zakończonym remoncie wszystkie pomieszczenia w budynku będą wykorzystane. 

js

 

Komentarze  

0 # Guest 2019-09-28 08:27
Z tym Wordem to jakas kpina zdawać prawo jazdy w takim mieście przecież ci ludzie jak pojadą do Warszawy czy Poznania to zawału serca dostaną jak wogule tam dotrą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-09-17 08:40
Ratusz należy tam przenieść, idealne miejsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2019-09-17 20:02
Cytuję Guest:
Ratusz należy tam przenieść, idealne miejsce.

No pewnie ,a w miejscu starego ratusza powstanie kolejny twór biurokratyczny.Mnóżmy urzędy które będą ciągle zjadać nadwyżkę w finansach.Mamy 21 wiek szybkie komputery ,programy ,a biurokraci dalej nie wyrabiają,się z pracą. Słabiutka wydajność w tych urzędach oj słabiutka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-09-16 11:48
Jak WORD się wyprowadzi będzie fajne miejsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-09-18 10:57
Cytuję Guest:
Jak WORD się wyprowadzi będzie fajne miejsce.

A dlaczego Word miałby się wyprowadzać? On raczej się rozbuduje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-09-16 10:46
Ciekawe jak długo potrwają...
taka drobna przebudowa w przychodni na wydział komunikacji już TYLE trwa. Bodajże 4-5 ty miesiąc i końca nie widać.
A jak powstanie wydział to dopiero zabraknie miejsc parkingowych i trzeba będzie wymyślić miejsca parkingowe i dla pacjentów i dla klientów wydziału.
Nie stara się ten nasz burmistrz ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+38 # Guest 2019-09-16 09:43
A czemu nie zrobiono tam wydziału komunikacji? Czy był sens robic go w przychodni????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+36 # Guest 2019-09-16 11:32
Cytuję Guest:
A czemu nie zrobiono tam wydziału komunikacji? Czy był sens robic go w przychodni????


w Polsce wszystko musi być inaczej, po co ułatwiać życie obywatelowi jak można utrudnić ,pod szpitalem brakuje parkingów i jeszcze wydział komunikacji dojdzie wiec będzie rewelacja ,oby kolejki jeszcze nie było jednej do lekarza i wydziału komunikacji..nie rozumiem Panie Burmistrzu po co budynki służby zdrowia mieszać z wydziałem komunikacji???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-09-16 11:59
Bo tak! :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi