pldaenfrdeuk

 piątek 3 kwietnia 2020r.   imieniny: Antoni, Pankracy, Ryszard

Reklama

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)
barlinek

W sobotę 2 listopada na stadionie przy ulicy sportowej odbył się kolejny mecz na szczycie A klasy, w którym zmierzyły się zespoły CRS Barlinek oraz Polonii Giżyn. Mecz zaczął się dla naszych zawodników bardzo dobrze. W trakcie wyprowadzania akcji, w polu karnym faulowany zostaje Kacper Czarnecki a sędzia bez wahania pokazuję na 11 metr.

Rzut Karny w 8 minucie pewnie wykorzystuje Kamil Dydyna. Polonia nie zamierzała jednak odpuścić. W pierwszej połowie to właśnie zawodnicy z Giżyna byli drużyną, która stwarzała więcej groźnych sytuacji, lecz pierwsze 45 minut spotkania ostatecznie kończy się wynikiem 1:0 dla Barlinka. Drugą połowę CRS zaczął ze zmianami w składzie. Na boisko weszli Grzegorz Stanisz oraz Mateusz Kubicki.

REKLAMA

Jak się okazało, trener Michał Diaków podjął świetną decyzje. Stanisz asystował przy kolejnych dwóch bramkach a Kubicki był autorem jednej z nich. Polonia zdołała strzelić bramkę honorową, której strzelcem był Karol Mierzwa. Bramkę zamykającą wynik spotkania zdobywa w 84 minucie Tomasz Dorniak. Oprócz emocji sportowych, na stadionie odbyła się również charytatywna zbiórka pieniędzy na nowy wózek dla Mateusza Sawickiego.

Kibice CRS-u stanęli na wysokości zadania i obok głośnego wspierania swoich zawodników przygotowali również piękną oprawę i transparent mówiący: „Działamy razem we wspólnej sprawie. My na trybunach, wy na murawie”. W akcję włączyli się również zawodnicy przyjezdnej drużyny oraz sztab sędziowski. Łącznie udało się zebrać ponad 3 500 złotych! Zaangażowani w akcję kibice oraz zawodnicy dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę a my dziękujemy organizatorom pięknie zorganizowanej akcji!

Reasumując: CRS pokonuję Polonie Giżyn 4:1 i umacnia się tym samym na pozycji lidera! Kolejny mecz CRS rozegra na wyjeździe, podejmując drużynę Piasta Kolin. Mecz odbędzie się w niedzielę 10 listopada na boisku w Kolinie.

Bramki:
8’ Kamil Dydyna
52’ Kamil Dydyna
57’ Mateusz Kubicki
84’ Tomasz Dorniak

Skład CRS Barlinek:
Bartłomiej Siejko, Tomasz Czarny, Daniel Baranowski, Kamil Dydyna, Bartosz Ciesielski, Kacper Czarnecki, Łukasz Blezień, Oskar Kaczmarek, Marcin Kądziela, Kacper Błaż, Kamil Błaż.

Mati

 

 

Komentarze  
0 # Guest 2019-11-04 16:53
Brawo Wasyl xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-11-04 09:49
Super. Trzeba awansować wyżej bo ta liga to nie jest miejsce dla Barlinka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-11-03 22:05
Pięknie! A do tego bardzo dobra fotorelacja. Gratulacje dla fotografa :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.