pldaenfrdeuk

 poniedziałek 10 sierpnia 2020r.   imieniny: Asteria, Bernard, Bogdan

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (6)
barlinek

Mimo, że oficjalnego otwarcie targowiska miejskiego "Mój Rynek" nie było, w środę 6. listopada, pojawili się na nim pierwsi sprzedawcy. Na ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, radni przyjęli zasady handlu obwoźnego na terenie miasta i regulamin targowiska. Przypomnijmy, że budowa kosztowała ok. 1 mln 700 tys. zł.

W tej kwocie 1 mln zł. to dofinansowanie, jakie otrzymała gmina z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Do tematu targowiska jeszcze wrócimy.

REKLAMA

Warto jednak już dzisiaj uregulować parkowanie samochodów na jego terenie. Na jednym ze zdjęć widać, że nie są to samochody osób, które robią zakupy.

js

 

 

Komentarze

Guest

1 mln 700 tys. zł za to tagrowisko? Na te drewniane zadaszenia, kilka stolików i nawierzchnię wyłozoną jakimś tanim brukiem, jakiś kibelek i kilka paneli słoneczych? Ciekawe jak wygląda kosztorys wykonania i ogólna wycena projektu, bo wygląda to na jakąś przesadną kreatywność księgową, gdzie trochę kasy się zapodziało. 1,7 mln można kilka wykończonych domów jednorodzinnych postawić, a tutaj takie coś!
+3

Guest

to trzeba ogrodzic jak w Strzelcach jest zrobione nikt nie bedzie tam wjezdzal samochodem i parkowal rynek to handel a samochody na parkingi
+6

Guest

Zgadzam się z redakcją co do samochodów których kierowcy przyjechali tu w innym celu niż handel na targowisku. Już zrobił się tam parking.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Pomysł fajny, ale mam obawy, że to miejsce będzie mogło być wykorzystywane przez młodzież do piątkowych imprez, a wiadomo jak to się może skończyć, jak będzie to zobaczymy.

Niekoniecznie, miejsce na libacje alkoholowa jest zbyt publiczne, ale pożyjemy - zobaczymy
+17

Guest

Pomysł fajny, ale mam obawy, że to miejsce będzie mogło być wykorzystywane przez młodzież do piątkowych imprez, a wiadomo jak to się może skończyć, jak będzie to zobaczymy.
+8

Guest

estetyczne targowisko miejskie już rozpoczęło swoją działalność i mam nadzieję, że będzie ono miejscem gdzie mieszkańcy z przyjemnością dokonywać będą zakupów bowiem dotychczasowy handel rozlokowany w różnych miejscach miasta był problemem, a teraz pozostaje tylko problem wskazania dojazdu do targowiska
***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.