pldaenfrdeuk

 niedziela 29 marca 2020r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020 dla naszych uczniów minął błyskawicznie! Dużo pracy, nauki, zajęć dodatkowych, warsztatów które wzbogacają naszą wiedzę, ale nie tylko... 

Było mnóstwo zabawy, śmiechu, relaksu, wycieczek, wspólnych wyjść w teren, spotkań z najbliższymi.  Nasza mała społeczność powiększyła się i dalej powiększa w piorunującym tempie! Nie zmieniło się jedno... Dalej jesteśmy radosnym i zgranym zespołem, który swoimi zwariowanymi pomysłami zaskakuje nawet samych siebie!

REKLAMA

Przez ostatnie miesiące zorganizowaliśmy przedstawienia oraz spotkania z najbliższymi, byliśmy w teatrze, kinie, parku trampolin. Braliśmy udział w wielu warsztatach tematycznych, spotkaliśmy się z ciekawymi ludźmi... 

Świetnie bawiliśmy się w ramach projektu "Zwyczajnie Razem", który umożliwił nam organizację wielu atrakcji dla naszych uczniów oraz mieszkańców naszej gminy.

Teraz zasłużony odpoczynek a po feriach zimowych czas na kolejne radosne wyzwania!

Marta Neca- NSP Radosna

Komentarze  
+2 # Guest 2020-02-25 12:26
Przyjazna szkoła - to widać.
Fajne dzieciaki!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.