pldaenfrdeuk

 niedziela 29 marca 2020r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

A A A
4.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.17 (6)

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz OTOZ Animals Barlinek, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny na rzecz czworonogów. Odbędzie się on 28 lutego (piątek) godz. 18.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.

W programie m.in. występ Feeling Dance Group oraz koncert zespołu Forbidden Souls. Nie zabraknie spotkania z dr Danielem Figlem inicjatorem Veterinary Expedition, czyli akcji, podczas której dr Daniel wraz z wolontariuszami, jeżdżą do Kirgistanu i uczą tamtejszych weterynarzy jak w sposób humanitarny zmniejszyć populację zwierząt (sterylizacja i kastracja), zastępując stosowany tam odstrzał psów.

REKLAMA

Zwierzęta będzie można wesprzeć w tym dniu na różne sposoby – będzie ciasto i możliwość zakupu gadżetów ale najważniejsze i najbardziej atrakcyjne, będą licytacje. Będą mogli Państwo powalczy o m.in. książkę z autografem Olgi Tokarczuk, tygodniowy nocleg w Malmö w Szwecji, vouchery na tort, sesje zdjęciowe czy też zabiegi kosmetycznej, obiad w restauracji, obrazy również te namalowane przez dzieci przygotowane specjalnie na to wydarzenie czy też ceramikę. Można również przynieść karmę dla bezdomniaków i zwierząt przebywających w domach tymczasowych.

Zabierzcie ze sobą dobry nastrój oraz trochę grosza. Zapowiada się miły wieczór, podczas którego będziecie mogli wesprzeć tych, którzy nie mają głosu a potrzebują naszego wsparcia.

Koncert wspierają Królowa Puszczy Barlineckiej, Boginka Moriana oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mostkowie.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap

 

barlinek

 

Komentarze  
+6 # Guest 2020-02-24 16:37
Fajna inicjatywa. Popieram.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.