piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Upalna sobota, 27 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Zbliża się godzina 17.00 a na trybunach komplet widowni. Choć czy 240 kibiców można nazwać kompletem to sprawa iście dyskusyjna.

Wszystko przez obostrzenia związane z koronawirusem. Nie zmienia to jednak faktu, że panowała gorąca atmosfera i nie była ona związana tylko z blisko 30 stopniowym upałem. Na płycie boiska, w ramach VI rundy Pucharu Polski, na szczeblu okręgu szczecińskiego, CRS podjął trzecioligową Pogoń II Szczecin.

Pierwsza połowa spotkania dla CRS Pogoń Barlinek okazała się bardzo obiecująca, bowiem prowadzili po bramce strzelonej w 40 minucie przez Kamila Trześniowskiego. W drugiej połowie udowodnili swoją siłę i po bramce Adriana Dwojewskiego, mogli już czuć się zwycięzcami. Pogoń II Szczecin chyba trochę zlekceważyła przeciwnika jakim jest barlinecka Pogoń. Podeszli do meczu zbyt pewni siebie a trafili na naprawdę silną drużynę. Udało im się strzelić tylko jedną bramkę, w 88 minucie.

PP: CRS Barlinek - Pogoń Szczecin 2:1

Kilkanaście stworzonych sytuacji, trzy nieuznane bramki, poprzeczka i słupek - oto ofensywny bilans juniorów starszych Dumy Pomorza z wczorajszego starcia w okręgowym Totolotek Puchar Polski. Strzelecka niemoc sprawiła, że awans do dalszej rundy wywalczył CRS Pogoń Barlinek 🔵🔴🏆 Skrót meczu 📺⬇

Opublikowany przez Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin Niedziela, 28 czerwca 2020

Mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 2:1. Witamy więc CRS Pogoń Barlinek w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu ZZPN. Panowie, wielkie gratulacje!