pldaenfrdeuk

 poniedziałek 26 października 2020r.   imieniny: Dymitriusz, Ewaryst, Łucjan

Reklama

A A A
1.95 1 1 1 1 1 Ocena 1.95 (20)

Aleksander Wereśniak prawie po rocznej przerwie powrócił do walk na zasadach K1, występując 12 września na drugiej gali Krwawy Sport w Gdańsku – walki na gołe pięści.

O walce dowiedzieliśmy się niespodziewanie, niecałe dwa tygodnie przed Galą. Takim propozycjom walk się nie odmawia, skomentował trener Krzysztof Woźniak, tym bardziej że naprzeciwko Olka stanąć miał pięciokrotny mistrz świata w Kicbokxingu Bartłomiej Wydra, mocny zawodnik z Łodzi.

REKLAMA

Walka Naszego zawodnika odbyła się w kategorii wagowej do 88kg w małych rękawiczkach. Do ringu wszedł z chłodną głową, po paru minutach wydawało się, że będzie zacięty trzy rundowy bój. Niestety chwila nieuwagi i pod koniec rudy, dosłownie na 20 sekund przed, Olek został trafiony przez przeciwnika mocnym prawym podbródkowym. Cios okazał się być bardzo silny i niestety sędzia główny przerywa walkę, na korzyść zawodnika z Łodzi. Starcie było bardzo dobre, zawodnicy w klatce zostawili dużo zdrowia i pokazali ogromny charakter do walki! 

Dziękujemy wszystkim kibicom, i osobom które pomagały w wyjeździe. 

 

Boran Team - nadesłane

 

 

Komentarze

-5

Guest

Przy takim podbródkowym na chwilę traci się przytomność, ale nasz zawodnik to młody zdeterminowany chłopak i wkrótce zrewanżuje się Wydrze.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.