piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

Zakończyło się kolejne emocjonujące spotkanie ligi okręgowej. Tym razem na stadionie przy ulicy Sportowej piłkarze CRS Pogoni Barlinek podejmowali drużynę Sokoła Pyrzyce. Przed meczem ciężko było wyłonić faworyta spotkania i taka sytuacja utrzymywała się przez większość meczu.

Obie drużyny grały twardą piłkę i żadna z nich nie zamierzała odpuszczać. W pierwszych minutach spotkania Sokół zdołał stworzyć kilka groźnych akcji, na szczęście zostały one powstrzymane przez broniącego naszej bramki Bartłomieja Siejko. Jednak Pogoń nie pozostawała dłużna.

W 19 minucie po dobrej akcji naszego zespołu, bramkę zdobywa Aron Michalak otwierając wynik spotkania. Radość nie trwała jednak długo. Zaledwie dwie minuty po objęciu prowadzenia zawodnicy Sokoła wykorzystują rzut wolny i po dośrodkowaniu wyrównują 1:1. Sokół zaczyna mecz „od nowa”.

Pogoń jednak nie daje odetchnąć swoim rywalom. Już w 23 minucie bramkę na 2:1 zdobywa kapitan naszego zespołu Kamil Dydyna. Druga część spotkania bardzo agresywna. Sokół do końca walczył chociaż o remis. Jednak zawodnicy Pogoni nie ulegli presji i po raz kolejny pokazali, że CRS Pogoń Barlinek na swoim stadionie nie przegrywa. Twierdza Barlinek dalej nie zostaje zdobyta!

Gratulujemy zwycięstwa a kibiców zapraszamy na kolejny mecz Pogoni, który odbędzie się 18 października o godz. 11.00 w Grzędzicach, gdzie CRS Pogoń Barlinek podejmować będzie klub Orzeł Grzędzice.

CRS Pogoń Barlinek pokonuje u siebie Sokoła Pyrzyce 2:1! A tak dzisiejsze spotkanie podsumował kapitan naszej drużyny, Kamil Dydyna.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 10 października 2020

Przed meczem odbyło się również wręczenie nowych opasek kapitańskich dla kapitanów Barlineckich drużyn CRS-u Oraz ISF-u Barlinek a podczas spotkania młodzi wychowankowie ISF Barlinek zbierali pieniądze dla zmagającej się z nowotworem Oliwii. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą inicjatywę.