pldaenfrdeuk

 niedziela 20 września 2020r.   imieniny: Dionizy, Eustachy, Fausta

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wyszło na nasze
Średnio raz w roku, wczesną wiosną piszemy o konieczności zrobienia przeglądu drzew i wycięcia suchych gałęzi, lub całych okazów, które mogą zagrażać życiu osób przebywających w ich pobliżu. W tym roku także o tym pisaliśmy.

 

Przy okazji wykonywania takich prac w Moczkowie, na drodze powiatowej. I co? I nic. Pewnie urzędnicy skwitowali nasze pisanie słowami, że szukamy dziury w całym albo, że znowu czegoś się czepiamy. Tyle tylko, że mieliśmy rację, aby taki przegląd zrobić. Sporej wielkości gałąź złamała się i spadła na teren Europejskiego Centrum Spotkań.

REKLAMA

Dobrze, że akurat nie było tam chętnych do gry w mini golfa, lub dzieciaków na placu zabaw. Teraz oprócz usunięcia złamanej gałęzi, trzeba będzie naprawić uszkodzona lampę, być może ogrodzenie. Ale co tam, my się czepiamy, a za naprawę zapłacimy wszyscy. Może więc warto przyjrzeć się stanowi drzew na miejskich ulicach?
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.