pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
SYLWESTROWY MECZ
Już po raz 36 rozegrano Sylwestrowy Mecz Piłki Nożnej. Jak co roku wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników, m.in. byłych piłkarzy Stoczniowca i Pogoni Barlinek, podzielonych na dwie drużyny.

   

Jedną z drużyn dowodził Zbigniew Blezień, drugą Paweł Perske. Mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla drużyny Z. Blezienia. Jednak jak podkreślali biorący udział w meczu zawodnicy, nie o wynik chodziło a o dobrą zabawę i wspomnienie kolegów, którzy już z nimi nigdy nie zagrają.

REKLAMA

Mecz sędziował Artur Aluszyk. Jednym z wyróżniających się zawodników, Henryk Rychter. Za naszym pośrednictwem organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie w Sylwestra 2017 roku. 
js

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież