pldaenfrdeuk

 piątek 3 kwietnia 2020r.   imieniny: Antoni, Pankracy, Ryszard

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Sofia lekkoatletką Europy

Sofia Ennaoui nie przestaje zaskakiwać. Z miesiąca na miesiąc daje nam coraz większe powody do dumy. Nie tak dawno, bo w grudniu, cieszyliśmy się z jej sukcesów w Chia na Sardynii, gdzie wywalczyła mistrzostwo Europy w biegach przełajowych (w kategorii U23).

 

Nie minęły trzy tygodnie a 08 stycznia przychodzą znakomite wieści z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miło nam Państwa poinformować, iż podopieczna Wojciecha Szymaniaka, Sofia Ennaoui, zyskała największe poparcie wśród internautów odwiedzających serwisy społecznościowe European Athletics i wygrała głosowanie na najlepszą lekkoatletkę grudnia w Europie.

REKLAMA

W kategorii mężczyzn zwyciężył 17-letni Norweg Jakob Ingebrigtsen, mistrz Europy w crossie w kategorii U20. Mistrzyni, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki, serdecznie gratulujemy! Życzymy również sukcesów podczas zbliżających się marcowych Halowych Mistrzostw Europy w Belgradzie.

Image

Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.