czwartek 30 marca 2017r.   imieniny: Amelia, Aniela, Jan
Image
Impresje Kobiece

W związku z dużym zainteresowaniem tegorocznymi Impresjami Kobiecymi, Barlinecki Ośrodek Kultury zawiadamia zainteresowane osoby, iż w dniu 08 marca, o godzinie 19:00 odbędzie się powtórzenie całej imprezy. Bilety na dodatkowy spektakl do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku, ul. Paderewskiego 7.

    

W ubiegłym roku wiele zainteresowanych osób nie obejrzało Impresji Kobiecych. W tym roku Organizator pragnie wyjść naprzeciw wszystkim, którzy Dzień Kobiet zechcą świętować wspólnie z BOK-iem.

Zapraszamy.
 
BOK

REKLAMA

Konkurs! Do wygrania dwa bilety na "Kapciuszka". Oto pytanie: Podaj nazwiska pary, która zwyciężyła w I edycji "Barlineckiego Tańca z Gwiazdami". Odpowiedzi, prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzyma dwa bilety na spektakl "Kapciuszek" 08 marca o godz. 19.00. 

KONKURS ZAKOŃCZONY
Zaproszenie otrzymuje Danuta S. Gratulujemy! I edycję Barlineckiego Tańca z Gwiazdami wygrała para Magdalena Adamiok i Zenon Wróblewski. 

Image

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież