czwartek 30 marca 2017r.   imieniny: Amelia, Aniela, Jan

Zawodnicy Boran Team świetnie wystartowali podczas „Sportowego Dzikiego Zachodu” w Szczecińskiej Lidze Twardzieli. Nasze miasto reprezentowała Aleksandra Krupa a niedaleko położony Myślibórz, Kornel Urban. Był to ich pierwszy występ w 2017 roku. Podczas Gali odbyło się dwanaście pojedynków w formułach MMA i K1. Właśnie w tej drugiej zaprezentowali się zawodnicy Boran Team. Jako pierwszy do ringu, w trzeciej walce imprezy, wszedł Kornel Urban. Obaj zawodnicy zaczęli spokojnie, choć przeciwnik bardziej nastawił się na techniki bokserskie.

Zawodnik Boranu kontrował kopnięciami i pierwsza runda zakończyła się remisem. Drugie starcie zawodnik z Kołobrzegu zaczął bardzo ostro, czym zaskoczył naszego zawodnika i w drugiej połowie rundy trzeba było odrabiać straty. Trzecia odsłona to już dominacja Kornela i od pierwszego do ostatniego gongu wywieranie presji na przeciwniku. Werdykt do końca był niewiadomą. Sędziowie wskazują remis i dogrywkę. Zawodnicy wychodzą do czwartej rundy na mocnym zmęczeniu. Więcej sił zachowuje reprezentant Myśliborza co daje mu wygraną. Była to jedna z najbardziej emocjonujących walk turnieju.

REKLAMA

Ósma walka wieczoru to walka Pań. Było to jedyne starcie płci pięknej w ringu, co wywołało ogromne zainteresowanie wśród kibiców. Nasza zawodniczka zadebiutowała również w telewizji, bowiem została zaproszona do udzielenia krótkiego wywiadu. W ringu dziewczyny zaczęły bardzo mocnymi wymianami kopnięć i technik bokserskich. Przeważała reprezentantka Boran Team Barlinek, przez co należało liczyć zawodniczkę ze Szczecinka. Druga runda była jeszcze bardziej zacięta. Dziewczyny pokazały, że każda z nich chce wygrać. Na trzecią odsłonę tej potyczki więcej sił zachowała Ola i ruszyła na przeciwniczkę z dużym impetem. Sędzia przerwał walkę i Aleksandra Krupa wygrała przed czasem. Dziękujemy wszystkim za pomoc w wyjeździe na zawody, kibicom za przybycie, wsparcie i doping.

Ze sportowymi pozdrowieniami Boran Team 

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież