pldaenfrdeuk

 niedziela 29 marca 2020r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Podopieczna Wojciecha Szymaniaka z kolejnym sukcesem! W weekend Sofia Ennaoui walczyła podczas mistrzostw Polski w Białymstoku, z których wraca ze złotym medalem!

W niedzielę w Białymstoku Sofia Ennaoui stanęła na starcie biegu na 1500 metrów podczas mistrzostw Polski. Obok niej było jeszcze 12 zawodniczek. Jednak filigranowa biegaczka z Lipian nie dała szans rywalkom. Sofia od początku mocno ruszyła i bez problemów wypracowała sobie przewagę nad koleżankami z kadry. Ostatecznie Ennaoui wbiegła na metę z czasem 4:16:56 i miała blisko 5,5 sekundy przewagi nad drugą zawodniczką. Podium uzupełniły Danuta Cieślak i Paulina Kaczyńska.

REKLAMA

Co ciekawe, gdy Sofia wbiegała na metę, to z głośników specjalnie dla niej poleciała piosenka "Ona jest taka cudowna". I trudno się z tym nie zgodzić. Bezkonkurencyjne zwycięstwo Sofii w kraju.

barlinek
Sofia Ennaoui Facebook

- Zostałam Mistrzynią Polski Seniorów z największą przewagą od 37 lat nad drugą zawodniczką. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba! - napisała krótko na swoim profilu po tym triumfie.

Dawid Lis

Komentarze  
0 # Guest 2017-07-24 11:52
Gratki Sofia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.