pldaenfrdeuk

 czwartek 4 czerwca 2020r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W ubiegłą sobotę, 14 października, odbyła się VIII edycja Gali Sportów Walki w Międzychodzie, na której zawalczył Piotr Wróblewski z Berserkers Team, trenujący m.in. również w Barlinku. Tym razem młody zawodnik stoczył swoją kolejną walkę zawodową w nowej kategorii wagowej do 61 kg, w której skrzyżował rękawice z Dawidem Pasternakiem – dotychczas 9 zawodnik w rankingu Polski wagi koguciej.

Walka zakończyła się już w 1 rundzie, po 4 minutach i 2 sekundach, zwycięstwem Piotra Wróblewskiego, który poddał swojego przeciwnika przez dźwignię na staw łokciowy. Odnosząc 5 zawodowe zwycięstwo w swojej karierze MMA awansował na 7 miejsce w rankingu TAPOLOGY.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem Piotr Wróblewski chciałby podziękować tym, dzięki którym osiąga swoje kolejne sukcesy: - trenerzy: Piotr Bagiński, Artur Mulinow, Tomasz Nowakowski, Łukasz Książko, Tomasz Stasiak, - menadżerowie: Nikodem Zatowka i Paweł Bączkowski, - sponsorzy: Berserk Labs i X-Fire.

Piotrek dziękuje również swojej dziewczynie Marlenie Jagodzińskiej oraz wszystkim przyjaciołom, którzy ciągle wspierają i dopingują na każdej walce. Jeżeli któraś z firm lub osób prywatnych chciałaby dołączyć do drużyny Piotrka i wesprzeć go finansowo w przygotowaniach do walk, by mógł osiągać kolejne sukcesy, proszona jest o kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 726 602 927.

Berserkers Barlinek

Foto: Patryk Gołąb

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".