pldaenfrdeuk

 sobota 19 września 2020r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor

Reklama

A A A
Image
FInał BLK 2012
Po raz kolejny nie do pokonania w Barlineckiej Lidze Kolarskiej był Roman Grzemski dwukrotnie zwyciężając w finałowych zawodach, które odbyły się 13.10.2012 zgromadzając 22 zawodników z Barlinka i okolic. Najpierw zwyciężył w jeździe indywidualnej na czas na szosie (22 km) z czasem 35:10, wyprzedzając o 22 sekundy Roberta Suszczyńskiego (Gorzów) i o 1:10 Artura Szyszkę.

Po pierwszej części finału Suszczyński zwiększył swoją przewagę nad Szyszką do 78 pkt i do zapewnienia sobie końcowego triumfu wystarczyło mu 12 miejsce w jeździe indywidualnej na czas - dwukrotne okrążenie Jeziora Barlineckiego (20 km). Tu oczywiście bezkonkurencyjny był ponownie Roman Grzemski zwyciężając z czasem 40:55, wyprzedzając o 1:59 Artura Szyszkę i o 2:39 Tomasza Misjana (Strzelce). Oprócz zwycięstwa Grzemski o 33 sekundy poprawił swój rekord na dystansie 1 okrążenia wokół J. Barlineckiego - nowy rekord wynosi 20 minut i 8 sekund!

REKLAMA

Robert Suszczyński zajmując 5 miejsce postawił kropkę nad "i". Z 711 pkt. zwyciężył w klasyfikacji końcowej BLK 2012, drugie miejsce tak jak przed rokiem przypadło Arturowi Szyszce (668 pkt). Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Misjan (606 pkt). Więcej informacji o wynikach finałowych zawodów i klasyfikacji końcowej.

Wszystkim 68. tegorocznym uczestnikom cyklu BLK 2012 dziękujemy za współzawodnictwo i zapraszamy do udziału w przyszłorocznych zmaganiach Barlineckiej Ligi Kolarskiej.

BLK

Foto: BLK

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.