poniedziałek 22 października 2018r.   imieniny: Filip, Halka, Kordula

Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku przedstawia harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania za okres 2017/2018 (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na montaż lamp oświetleniowych zmierzchowych z czujnikami ruchu wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku realizując postanowienia § 33 ust. 1 Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku zwołuje WALNE ZGROMADZENIE członków na dzień 9 czerwca 2018 roku na godz. 9:00 wg załączonego porządku obrad (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na remont pokrycia dachów wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza przetarg (pdf) na montaż lamp w wejściach do klatek schodowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych będących w zasobach S.M. "PIAST" w Barlinku.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na wymianę zaworów grzejnikowych termostatycznych c.o. wraz z głowicami wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza konkurs na najładniejsze zagospodarowanie terenu przed budynkiem lub klatką schodową. Szczegóły w załączniku (pdf).