pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na wykonanie przeglądu budowlanego pięcioletniego budynków mieszkalnych wielorodzinnych i niemieszkalnych będących w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf).

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku realizując postanowienia § 31 ust. 1 Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku zwołuje WALNE ZGROMADZENIE członków na dzień 8 czerwca 2019 roku na godz. 9:00 wg załączonego porządku obrad (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku informuje, że w wyniku przetargu na wykonanie remontu pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych wielorodzinnych Stodolna nr 1 kl. sch. "D", "E" i "F", Żabia nr 11 i Szpitalna nr 13 kl. sch. "E" i "F" w Barlinku wybrano najkorzystniejszą ofertę (pdf)

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku zawiadamia, że w dniach 13.05.-15.05.2019r. odczytywane będą wodomierzy według załączonego harmonogramu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza pisemny przetarg nieograniczony (pdf) na wykonanie przeglądu budowlanego pięcioletniego budynków mieszkalnych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wykonanie robót dekarskich (pdf).

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIAST" w Barlinku ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony (pdf) na sprzedaż prawa własności samodzielnego lokalu użytkowego o pow. 90,97m2, położonego na poziomie piwnicy budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Pełczycach.