pldaenfrdeuk


 wtorek 17 września 2019r.   imieniny: Ariadna, Franciszek, Justyna

Reklama

A A A
Image
SP1KRF w światowej czołówce
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o kolejnym sukcesie, jaki odniósł Barlinecki Klub Krótkofalowców. Tym razem jest to sukces nie tylko ogólnopolski, europejski ale światowy. Klub SP1KRF z prezesem Stanisławem Smoleniem, wziął udział w największych światowych zawodach organizowanych przez USA.

Były to oficjalne Mistrzostwa Świata w pracy fonicznej CQWW SSB. W ogólnej klasyfikacji ogłoszonej kilka dni temu przez Amerykański Związek Krótkofalarski, Barlinecki Klub Krótkofalowców zajął następujące miejsca: w Polsce miejsce I, w Europie miejsce V a na świecie bardzo wysokie miejsce XII. Jest to ogromny sukces, bowiem zawody CQWW SSB w świecie krótkofalarskim, uznawane są za najbardziej prestiżowe. 40-lecie Klubu to pasmo niezwykłych osiągnięć, które są efektem pracy wszystkich członków SP1KRF, również tych najmłodszych.

REKLAMA

W roku jubileuszowym 2015, klub wykonał już kilka tysięcy łączności pod okolicznościowym znakiem SN40KRF. Wszystkie potwierdzane są kartami QSL, których z dnia na dzień jest coraz mniej. W tym miejscu zwracamy się do Państwa z prośbą. Jeśli ktoś chciały zasponsorować takie karty, proszony jest o kontakt z Klubem, którego siedziba znajduje się w Barlineckim Ośrodku Kultury. Koszt wydania 1000 kart, nie jest zbyt wysoki (150 zł) a przypomnijmy, że jest ona jedyną w swoim rodzaju promocją miasta i reklamą wysyłaną na cały świat. Na każdej takiej karcie na awersie istnieje możliwość zamieszczenia loga bądź zdjęcia. Zachęcamy Państwa do pomocy a klubowi gratulujemy tak wysokiej pozycji rankingowej na świecie. monikary

Image

Drogi użytkowniku swient0303: Każde zawody krótkofalarskie to tysiące stacji pracujących w tym samym czasie. Każde wykonane w ciągu 24 godzin setki łączności muszą być potwierdzane tzw. kartami QSL. To nie są zawody których wyniki podaje się w ciągu kilku minut. Nie da się tego zrobić bez uprzedniego potwierdzenia łączności. W zawodach światowych bierze udział tysiące stacji z całego globu wykonując miliony łączności. Amerykański Związek Krótkofalowców rzetelnie podliczył wszystkie stacje i ich łączności podając oficjalne wyniki zawodów w kwietniu 2015 roku. 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież