pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Szukaj ogłoszenia

A A A

Automatyk - praca

Kontakt 697690170
Dodane 2019-05-21 10:42:34

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Barlinek (woj. zachodniopomorskie)

Numer ref.: AUT/BIN/2019

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,

·         przejrzysty system premiowy,

·         świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta,

          kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,

·         stałe podnoszenie kwalifikacji – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę,

·         wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,

·         innowacyjne rozwiązania technologiczne,

·         przyjazną atmosferę,

·         spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,

·         cenne kontakty i znajomości.

Zakres obowiązków:

·         nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych,

·         prace naprawcze, serwisowe, remontowe i prewencyjne w obszarach automatyki

          przemysłowej,

·         współpraca z technikami DUR i pracownikami produkcji,

·         ciągła praca nad udoskonalaniem procesów.

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka,

          energetyka, elektrotechnika, OZE),

·         gotowość do pracy z   nowoczesnymi systemami sterowania,

·         otwartość do pracy w trybie zmianowym,

·         umiejętność pracy zespołowej,

·         umiejętność podejmowania decyzji,

·         mile widziane: uprawnienia SEP, doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu lub

          działów technicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poziomu strony kariery lub mailowo na adres rekrutacja@barlinek.com.pl w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.